Jeśli jesteś mieszkańcem Mrągowa lub okolic, ukończyłeś 25 lat i chcesz nauczyć sie korzystać z możliwości jakie daje internet lub poszerzyć swoją wiedzę - zgłoś się na bezpłatne szkoleniach w ramach  projektu „Ja w internecie".

Szkolenia mają na celu nauczyć bezpiecznego korzystania z internetu, pokazać jak internet przydaje się w prowadzeniu własnego biznesu i poszukiwaniu pracy. Zajęcia w ramach projektu przygotowują także do korzystania z usług publicznych online np. załatwianie spraw urzędowych, składanie wniosków o dopłaty dla rolników czy 500+, a także dokonywania płatności przez internet i poruszania się w portalach społecznościowych.

Projekt skierowany jest do mieszkańców województwa Warmińsko -Mazurskiego, którzy ukończyli 25 lat, w tym do osób bezrobotnych oraz niepełnosprawnych.Wybór uczestników będzie odbywał się w oparciu o kryterium pierwszeństwa wobec mieszkańców Mrągowa i według kolejności zgłoszeń.

W ramach projektu zostanie przeprowadzonych 20 dwudniowych szkoleń w 7 modułach tematycznych do wyboru:

Rodzic w Internecie

Mój biznes w sieci

Moje finanse i transakcje w sieci

Działam w sieciach społecznościowych

Tworzę własną stronę internetową (blog)

Rolnik w sieci

Kultura w sieci

W projekcie weźmie udział 240 uczestników. Szkolenia odbywać się będą od grudnia 2018 r. do czerwca 2019 r., popołudniami i w weekendy.

Pierwsze szkolenia ruszą już w grudniu 2018 r.

Zgłoszenia przyjmowane sa w Biurze Projektu w Urzędzie Miejskim w Mrągowie, Referat Strategii, Rozwoju i Promocji, w godz. 8.00 - 15.00.  Wybór uczestników będzie odbywał się na podstawie formularzy rekrutacyjnych.

Liczba miejsc ograniczona!

Szczegółowe zasady określa Regulamin rekrutacji i uczestnictwa w projekcie  „Ja w internecie” , dostępny także w Biurze Projektu w Urzędzie Miejskim - Referat Strategii, Rozwoju i Promocji.

Informacji udziela :

Marta Krasowska –koordynator projektu

tel. 089 741 9041

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.