Szkolenie „Mój biznes w sieci” przeznaczone jest dla osób prowadzących działalność gospodarczą, albo przygotowujących się do otwarcia własnego biznesu.

W programie:

·         Narzędzia promocji biznesu w sieci, np.:  własna strona www/blog,  grupa FB, kanał YT, płatna reklama w sieci

·         Narzędzia pozyskiwania klientów w sieci

·         Komunikacja w sieci

·         Usługi publiczne dla przedsiębiorców, m.in.: firma.gov.pl, CEIDG, KRS, Platforma PFRON, ZUS i płatnik

·         Realizacja zakupów i usług

·         Realizacja transakcji finansowych

·         Zarządzanie firmą/projektem

 

Skorzystaj z możliwości internetu! Szkolenie Rolnik w sieci przeznaczone jest dla rolników chcących nauczyć się m.in. wypełniać przez internet wnioski o dotacje lub składać deklaracje podatkowe.

Dowiesz się:

·         gdzie w internecie można znaleźć przydatne informacje, aplikacje i e-usługi

·         jak regulować swoje rachunki

·         jak korzystać z najpopularniejszych portali rolniczych, np. farmer.pl, gospodarz.pl, topagrar.pl, ppr.pl, tygodnik-rolniczy.pl, wrp.pl, gieldarolna.pl

·         jak korzystać z  forów wymiany informacji rolniczych, np. rolnik-forum.pl, fpr.com.pl  oraz portali meteorologicznych np. pogodynka.pl, agropogoda.pl

·         jak korzystać z usług e-administracji z wykorzystaniem konta w ePUAP i profilu zaufanego, Geoportalu, rozliczeń podatkowych online, usług online w KRUS (eKRUS.gov.pl), usług online Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich (ksow.pl) czy usług ARiMR, ARR/ANR/ODR – docelowo KOWR oraz GIW/GIS/PIORIN/GIJHARS – docelowo PIBŻ.

 

Miejsce: Mrągowskie Centrum Aktywności Lokalnej (ul. Kopernika 2C).

Czas szkolenia: dwa dni szkoleniowe (popołudnia lub weekendy). Termin do ustalenia.

 

Zajęcia są bezpłatne. Zainteresowanych zapraszamy do Urzędu Miejskiego w Mrągowie, Referat Strategii, Rozwoju i Promocji.

Informacji udziela : Marta Krasowska, tel. 89 741 90 41 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   

 

Projekt jest realizowany przez Gminę Miasto Mrągowo w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i budżetu państwa.