Dziesięć z dwudziestu szkoleń  "Ja w internecie" za nami. Certyfikaty ukończenia kursu otrzymało już 120 uczestników! Wciąż trwa rekrutacja na kolejne szkolenia.

Projekt "Ja w internecie" to cykl bezpłatnych szkoleń, mających na celu naukę bezpiecznego korzystania z internetu oraz pokazania jak przydaje się on w prowadzeniu własnego biznesu, poszukiwaniu pracy i codziennym życiu. W ramach projektu zostanie przeprowadzonych jeszcze 10 szkoleń w 6 modułach tematycznych do wyboru:

1.         Mój biznes w sieci

2.         Działam w sieciach społecznościowych

3.         Tworzę własną stronę internetową (blog)

4.         Moje finanse i transakcje w sieci

5.         Rodzic w Internecie

6.         Kultura w sieci

Ilość przeprowadzonych szkoleń w danym temacie zależy od zainteresowania. Rekrutacja wciąż trwa. Szkolenia odbywają się w Mrągowskim Centrum Aktywności Lokalnej (ul. Kopernika 2C). Zajęcia są bezpłatne.  Zainteresowanych zapraszamy do Urzędu Miejskiego w Mrągowie.

Informacji udziela :

Marta Krasowska –koordynator projektu
tel. 89 741 90 41
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Projekt jest realizowany przez Gminę Miasto Mrągowo w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i budżetu państwa. Program Operacyjny Cyfrowa Polska na lata 2014-2020,  Działanie 3.1 „Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych”. Operatorem programu w imieniu Ministerstwa Cyfryzacji jest Fundacja Legalna Kultura.