Zakład Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. w Mrągowie bierze udział w ogólnopolskim konkursie „Modernizacja Roku & Budowa Roku XXI w.”. Spółka do konkursu zgłosiła zmodernizowane w 2019 roku obiekty: Główną przepompownię ścieków PG oraz Stację uzdatniania wody. Głosować można przez Internet, raz dziennie, z jednego adresu e-mail. - Myślę że obiekty warte są I i II miejsca kategorii Ochrona środowiska - mówi Andrzej Wołosz, dyrektor Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Mrągowie. - Zapraszam do głosowania!

Ogólnopolski Konkurs Budowlany dla inwestorów, wykonawców i projektantów ma już długą, ponad dwudziestoletnią tradycję. Co roku do biura organizacyjnego spływają zgłoszenia od ambitnych, pełnych zapału ludzi, którzy chcą zmieniać na lepsze otaczającą ich rzeczywistość. O udział w rywalizacji ubiegają się nie tylko osoby fizyczne, ale też izby, powiaty, urzędy miasta, instytucje  i deweloperzy.

ZWiK Spółka z o.o. w Mrągowie zgłosił do konkursu dwa obiekty, które zostały zmodernizowane w 2019 roku: Główną przepompownię ścieków oraz Stację uzdatniania wody.

O modernizacji obiektów można przeczytać TU <<KLIKNIJ>>

- Liczymy na głosy naszych mieszkańców i klientów - mówi Andrzej Wołosz. - Każdego dnia można oddać jeden cenny głos.

Link do głosowania:

Główna przepompownię ścieków <<KLIKNIJ>>

Stację uzdatniania wody <<KLIKNIJ>>

Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Ochrony Narodowego Dziedzictwa Materialnego, patronat nad konkursem sprawują: Minister Edukacji Narodowej, przewodniczący Komisji Infrastruktury Sejmu RP, Główny Inspektor Nadzoru Budowlanego oraz Główny Inspektor Ochrony Środowiska.