Stand-up w Ceglanej / Mateusz Socha + Damian Skóra
Data:
2019-01-26
Godzina:
18:00:00
Kategoria:
rozrywkowe
Wstęp:
Wstęp biletowany
cena biletu od: 25.00 zł
Miejsce wydarzenia:
Restauracja Ceglana
Organizator:
Restauracja & Pub Ceglana

Zapraszamy na kolejny wieczór stand-upu w Ceglanej! Tym razem z nowym programem pojawi się MATEUSZ SOCHA. Przed nim wystąpi komik z Krakowa - DAMIAN SKÓRA.

Mateusz Socha
człowiek, który zrobił coś szalonego. Mimo krótkiego, zaledwie dwuletniego doświadczenia na scenie, Mateuszowi udało się dotrzeć do bardzo szerokiego grona odbiorców. Sukces odniósł nie bez powodu - charyzma i zaraźliwy śmiech zjednują mu publikę. Na scenie zobaczycie człowieka, który wyspecjalizował się w tworzeniu wielowątkowych historii, które podzielone są bardzo licznymi, coraz głębszymi dygresjami. Nie obawiajcie się jednak zaginięcia, po to macie Matiego, żeby Mati Was przez te opowieści przeprowadził.

Support:
Damian Skóra stand-up
Członek krakowskiej grupy Comedy Lab oraz Kraków Stand-Up Comedy gdzie udziela się także w języku angielskim. Gospodarz i prowadzący kilku scen komediowych, a także aktywny muzyk. Zdecydowany przeciwnik kibli z półką. Zna takie słowa jak „predestynowany”, „onomastyka”, „omasta” oraz „przepraszam”, bo i zachować się potrafi. Wiele innych też zna.

Imprezę poprowadzą:
Arkadiusz Jaksa Jakszewicz
Krzysztof Sawczuk Stand-Up Teka

Bilety: 25 zł (www.kupbilecik.pl/impreza-32719-mateusz.socha.mragowo.html)
35 zł w dniu występu na bramce

Opublikowano: 2019-01-08 08:12:51
Autor: Mateusz Kossakowski