W związku z rozpoczęciem prac nad opracowaniem Programu współpracy Miasta z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2020, zapraszamy Państwa do wypełnienia ankiety, wyrażającej Państwa gotowość do realizacji zadań publicznych w 2020 roku, na rzecz mieszkańców Mrągowa.

Analiza przedmiotowych ankiet, pozwoli nam na opracowanie kierunków dalszej współpracy z organizacjami pozarządowymi, funkcjonującymi w naszym Mieście.

Wypełnioną ankietę można złożyć do dnia 16 sierpnia 2019 r., w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Mrągowie, ul. Królewiecka 60 A, pokój Nr 17, przesłać pocztą tradycyjną na adres Urzędu Miejskiego lub emailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Na kopercie lub w tytule e-maila należy wpisać „Realizacja zadań publicznych w 2020 roku ”.

Jednocześnie informujemy, że w powyższej sprawie należy kontaktować się z Panią Emilią Płocharczyk – Referat Edukacji, Kultury, Sportu, Zdrowia i Opieki Społecznej Urzędu Miejskiego w Mrągowie, pok. 26, tel. 89 741 90 04.

Pobierz ankietę