Bądź z nami

 

 
 

Mrągowski Budżet Obywatelski

Mrągowski Budżet Obywatelski - Aktualności

Biuletyn Informacji Publicznej

500 Plus

Dodano: wtorek, 09, maj 2017 11:49 Aktualności

Spektakl „Klimakterium …i już”

Serdecznie zapraszamy na największy teatralny hit ostatnich lat! Spektakl pt. „Klimakterium …i już” - który ponownie zawita do Mrągowa.

Przedstawienie odbędzie się 27 Maja 2017r. (sobota) o godz. 19:00 w Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie ul. Warszawska 26.

Ze spektaklu dowiemy się, że okres klimakterium to nie koniec świata - a jednak początek nowego etapu życia. Przedstawienie porusza najważniejsze aspekty bolączek kobiet, które myślą, że są z nimi same, a okazuje się, że wszystkie kobiety tak mają.

Występ przeplatany jest piosenkami we wspaniałych aranżacjach z zabawnymi tekstami,  które zapadają w pamięci na dłuższy czas. Polecamy nie tylko kobietom, ale i mężczyznom którzy mają dystans do samych siebie. Spektakl ma kilka obsad, wszystkie aktorki grają znakomicie.

"Klimakterium… i już" to ponad dwie godziny niezrównanej zabawy, cudownego nastroju, salw śmiechu do łez, i jak niektórzy twierdzą, cudownej terapii śmiechem. Każdy, kto choć raz widział ten spektakl, wie, że po jego zakończeniu wiele osób spogląda na świat znów przez różowe okulary. To jeden z tych tytułów, które opisać można tylko w jeden sposób: Ten spektakl po prostu musicie Państwo zobaczyć.

Więcej informacji na temat spektaklu na portalu internetowym www.klimakterium.art.pl

Bilety indywidualne: Recepcja CKiT ul. Warszawska 26, Mrągowo  tel. 89 743 34 66

Bilety grupowe pod nr tel. 502-661-402

Cena biletu: 85 /osoby.

 

Kalendarz wydarzeń

Newsletter

Chcesz być na bieżąco z każdym wydarzeniem w mieście? Podaj swój adres e-mail, a my poinformujemu Cię o tym.