Bądź z nami

 

 
 

Mrągowski Budżet Obywatelski

Mrągowski Budżet Obywatelski - Aktualności

Biuletyn Informacji Publicznej

500 Plus

Dodano: czwartek, 10, sierpień 2017 12:01 Aktualności

VI Mrągowski Biegowy Piknik Wojskowy

W najbliższy wtorek 15 sierpnia br., tradycyjnie w Święto Wojska Polskiego, wystartuje Mrągowski Biegowy Piknik Wojskowy, organizowany przez Wojskowy Ośrodek Szkoleniowo-Kondycyjny Mrągowo, przy współudziale Urzędu Miasta Mrągowo oraz Centrum Kultury i Turystyki. Partnerem imprezy jest Klub Biegacza Mrągowo. 

Impreza skierowana jest do mieszkańców Mrągowa, w tym rodzin z dziećmi oraz turystów i wszystkich lubiących aktywny tryb życia.

W programie przewidziano biegi dla dzieci i młodzieży na dystansach od 100 m do ok. 2200 m oraz biegi na dystansie 5 i 10 km. Rywalizacja biegowa będzie odbywała się z podziałem na kategorie wiekowe mężczyzn i kobiet zgodnie z regulaminem. Jedną z kategorii biegowych jest kategoria służb mundurowych.

Start i meta biegu będą zlokalizowane na Placu Unii Europejskiej. Konkurencje biegowe dla dzieci zaczynają się o godzinie 10:00. Oficjalne otwarcie zawodów przewidziane jest na godz. 11:05. Start biegu na 5 km - godz. 11:30. Start biegu na 10 km - godz. 13:00

Celem organizacji Pikniku jest uczczenie Święta Wojska Polskiego, promocja wojska w środowisku lokalnym oraz popularyzacja biegów w społeczeństwie, jako naturalnej formy spędzania czasu wolnego.

Elektroniczne zapisy do biegów dla dorosłych

Warunkiem uczestnictwa w poszczególnych biegach jest dobre samopoczucie, posiadanie stroju sportowego oraz wpisanie się na listy startowe w biurze organizacyjnym. Zapraszamy mieszkańców miasta Mrągowa, turystów oraz przedstawicieli służb mundurowych do udziału w imprezie.

Więcej informacji związanych z Mrągowskim Biegowym Piknikiem Wojskowym znajdą Państwo tutaj

Impreza została dofinansowana ze środków Miasta Mrągowo.

W związku z planowanym VI Mrągowskim Biegowym Piknikiem Wojskowym wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym na ul. Ratuszowej, ul. Warszawskiej oraz ul. Giżyckiej (od przejścia dla pieszych przy Kauflandzie do Hotelu Mercure).

 

Kalendarz wydarzeń

Newsletter

Chcesz być na bieżąco z każdym wydarzeniem w mieście? Podaj swój adres e-mail, a my poinformujemu Cię o tym.