Bądź z nami

 

 
 

Mrągowski Budżet Obywatelski

Mrągowski Budżet Obywatelski - Aktualności

Biuletyn Informacji Publicznej

500 Plus

Dodano: wtorek, 03, październik 2017 10:27 Aktualności

Zapraszamy na konsultacje społeczne o miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego

W dniu 09.10.2017 r. w siedzibie Urzędu Miejskiego w Mrągowie w sali nr 1 od godz. 16.00 zaplanowano dyskusję publiczną nad przyjętymi rozwiązaniami w projekcie zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego terenu śródmieścia w Mrągowie jako obszaru koncentracji usług ogólnomiejskich. Projekt planu miejscowego wraz z prognozą oddziaływania na środowisko został wyłożony do publicznego wglądu od dnia 22.09.2017 r. i wciąż do dnia 15.10.2017 r. można zapoznać się z proponowanymi ustaleniami. Więcej informacji tutaj

Zmiana planu miejscowego dotyczy terenu, którego północną granicą jest ulica Okulickiego oraz część ulicy Giżyckiej, południowa granica przebiega przez ulicę Kolejową, aż do skrzyżowania z ulicą Wojska Polskiego. Wschodnią granicą planu jest linia brzegowa jeziora Czos.

Do Burmistrza Miasta Mrągowo można składać uwagi do projektu planu. Uwagi należy wnieść na piśmie  w nieprzekraczalnym terminie do dnia 31.10.2017 r.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców na spotkanie, na którym poznają Państwo rozwiązania przyjęte w projekcie oraz dowiedzą się dlaczego zmieniany jest miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. 

Kalendarz wydarzeń

Newsletter

Chcesz być na bieżąco z każdym wydarzeniem w mieście? Podaj swój adres e-mail, a my poinformujemu Cię o tym.