Bądź z nami

 

 
 

Mrągowski Budżet Obywatelski

Mrągowski Budżet Obywatelski - Aktualności

Biuletyn Informacji Publicznej

500 Plus

Dodano: czwartek, 02, listopad 2017 09:15 Aktualności

Atramentowa... - koncert Stanisławy Celińskiej

„Atramentowa…” to płyta Stanisławy Celińskiej, w której aktorka odgrywa swoją kolejną wspaniałą rolę – pieśniarki, która wie o czym śpiewa i wie jak przyciągnąć słuchacza wykorzystując pełną paletę barw i emocji.

 

ATRAMENTOWA… – koncert STANISŁAWY CELIŃSKIEJ oraz zespołu pod kierownictwem Macieja Muraszko

Centrum Kultury i Turystyki, 19. listopada 2017 godz. 18.00


A wszystko zaczęło się od „Atramentowej Rumby”, którą Maciej Muraszko i Marcin Sosnowski napisali specjalnie z myślą o Stanisławie Celińskiej. Razem z latynoamerykańskim zespołem Los Locos artystka zaprezentowała ją w Koncercie Premier 46. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej Opole 2009. Po występie okrzyknięto Stanisławę Celińską polską Cesarią Evorą.

Na tej wyjątkowej płycie można usłyszeć utwory skomponowane i przygotowane przez uznanych autorów specjalnie dla Stanisławy Celińskiej. Niepowtarzalne teksty do kompozycji Macieja Muraszko napisali: Wojciech Młynarski, Dorota Czupkiewicz oraz Muniek Staszczyk i Marcin Sosnowski. Ponadto Maciej Muraszko zaaranżował na nowo ulubione utwory Artystki, które dzięki nowemu wykonaniu nabrały niezwykłej pogody ducha.

Artystce towarzyszą wybitni muzycy pod kierownictwem Macieja Muraszko. Album ,,Atramentowa…” - Stanisławy Celińskiej uzyskał  status podwójnej Płyty Platynowej, został uznany za  Bestseller Empiku - za najlepiej sprzedającą się płytę Polskiego Artysty 2015 r. oraz był nominowany do Fryderyków za 2015 rok w kategorii Muzyka Pop.

 

* Bilety: 60 zł - przedsprzedaż do 3.11.17, 75 zł od 4.11.17
do nabycia w recepcji Centrum Kultury i Turystyki, ul. Warszawska 26, tel. 89 743 34 66, 743 34 73 oraz w systemie Ekobilet.  

Więcej na www.ckit.mragowo.pl

 

Kalendarz wydarzeń

Newsletter

Chcesz być na bieżąco z każdym wydarzeniem w mieście? Podaj swój adres e-mail, a my poinformujemu Cię o tym.