Bądź z nami

 

 
 

Mrągowski Budżet Obywatelski

Mrągowski Budżet Obywatelski - Aktualności

Biuletyn Informacji Publicznej

500 Plus

Dodano: wtorek, 05, grudzień 2017 12:11 Aktualności

Zapraszamy na konsultacje dotyczące koncepcji projektu mrągowskiego Klubu Seniora

Serdecznie zapraszamy do udziału w konsultacjach dotyczących koncepcji projektu adaptacji budynku przy ulicy Sienkiewicza 16 na mrągowski Klub Seniora. Przedsięwzięcie ma szansę uzyskać dofinansowanie w otwartym konkursie ofert w ramach Programu Wieloletniego „Senior+” i zostać zrealizowane w 2018 r.

W budynku będzie się mieścić m.in. sala konferencyjna, pracownia komputerowa, pracownia rękodzieła, sala rekreacyjno-ruchowa. Przewiduje się, że z Klubu Seniora będzie mogło korzystać naraz ok. 50 osób. Na konsultacjach spotykamy się w piątek 15 grudnia, o godzinie 12:00, w samym budynku przy ulicy Sienkiewicza 16 (do niedawna świetlica środowiskowa Młodzieżowego Domu Kultury). Będziemy rozmawiać o układzie i funkcjonalności pomieszczeń, o potrzebach związanych z organizacją spotkań, zebrań, zajęć tematycznych i innych aktywności osób starszych.

Pełna treść ogłoszenia o konsultacjach dostępna jest tutaj:

http://bip.mragowo.warmia.mazury.pl/informacja/5460/ogloszenie-o-konsultacjach-spolecznych-z-mieszkancami-miasta-mragowo-dotyczacych-koncepcji-projektu-adaptacji-budynku-przy-ul.-sienkiewicza-16-na-klub-seniora.html

 

 

Kalendarz wydarzeń

Newsletter

Chcesz być na bieżąco z każdym wydarzeniem w mieście? Podaj swój adres e-mail, a my poinformujemu Cię o tym.