Bądź z nami

 

 
 

Mrągowski Budżet Obywatelski

Mrągowski Budżet Obywatelski - Aktualności

Biuletyn Informacji Publicznej

500 Plus

Dodano: wtorek, 05, grudzień 2017 13:01 Aktualności

Mrągowski sztab WOŚP ruszył pełną parą!

Mrągowski sztab WOŚP przygotowuje się do styczniowego finału. Trwa rekrutacja wolontariuszy, którzy będą kwestować na ulicach naszego miasta. Poszukiwani są sponsorzy 26. Finału Orkiestry Serc. Gromadzone są również przedmioty na licytacje, planowane koncerty i towarzyszące im dodatkowe atrakcje. Szefem Sztabu jest Robert Wróbel.

Gdzie nas znaleźć w Mrągowie?

Siedziba mrągowskiego sztabu mieści się  w Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie, przy ul. Warszawskiej 26, a dokładnie w Mrągowskim Centrum Informacji Turystycznej (MCIT, tel. 89 743 34 67). Szefem Sztabu jest Robert Wróbel.

 Jesteśmy również w sieci!

Oficjalną stroną 26. Sztabu WOŚP – Mrągowo jest fanpage pod tą samą nazwą. To właśnie tam zamieszczamy wszystkie informacje. Chętnie również odpowiadamy na wszelkie pytania.

 Rekrutacja wolontariuszy

Czy wiesz, co kryje się pod skrótem WOŚP? Co jest symbolem Orkiestry Jurka Owsiaka? Chcesz włączyć się w najsłynniejszą zbiórkę publiczną na rzecz innych?

Jeżeli na wszystkie trzy pytania odpowiedziałeś lub odpowiedziałaś TAK, to koniecznie przyjdź w najbliższy piątek (8 grudnia 2017 r.) o godz. 17.00 do sali kameralnej w Centrum Kultury i Turystyki, gdzie odbędzie się spotkanie kandydatów na wolontariuszy mrągowskiego sztabu WOŚP!

Szef sztabu Robert Wróbel wyjaśni:

- kto może zostać wolontariuszem mrągowskiego sztabu WOŚP

- jakie propozycje współpracy przygotowaliśmy właśnie dla Ciebie

Ankiety wolontariusza można pobierać w MCIT (czynne do 16.00), w recepcji CKiT (czynna do 21.00) lub on-line. Ostateczny termin dostarczenia ANKIET to 11 grudnia do godz. 13.00!
 

Zagraj  z nami!

Zachęcamy do wzięcia udziału w Orkiestrze Serc poprzez przygotowanie i zaprezentowanie krótkiej prezentacji (teatralnej, kabaretowej, piosenki, pokazu, itp...), która stanowiłaby jeden z punktów programu 26. Finału WOŚP 2018. Ze względów techniczno – organizacyjnych prosimy, aby czas prezentacji nie przekraczał 15 min. a elementy scenografii i wymogi techniczne zostały ograniczone do niezbędnego minimum. Zgłoszenia wraz z kartą zgłoszeń należy dostarczyć na adres Centrum Kultury i Turystyki, ul. Warszawska 26, Dział Organizacji Imprez (I piętro), bądź też drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. najpóźniej do 16 grudnia 2017 r.


Podaruj rzecz od serca!

Mrągowski Sztab WOŚP poszukuje sponsorów i partnerów Finału w naszym mieście. Podczas orkiestrowego Finału w niedzielę 14 stycznia 2018 odbędzie się licytacja darów rzeczowych przekazanych przez osoby prywatne i firmy. Dary nie muszą być rzeczowe, mogą to być vouchery na usługi! Chcesz przekazać dar na licytację? Skontaktuj się ze sztabem: tel. 89 743 34 67 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w niedzielę 14 stycznia 2018 roku. W tym roku Orkiestra Jurka Owsiaka gra dla „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”.

Kalendarz wydarzeń

Newsletter

Chcesz być na bieżąco z każdym wydarzeniem w mieście? Podaj swój adres e-mail, a my poinformujemu Cię o tym.