Bądź z nami

 

 
 

Mrągowski Budżet Obywatelski

Mrągowski Budżet Obywatelski - Aktualności

Biuletyn Informacji Publicznej

500 Plus

Dodano: środa, 06, grudzień 2017 11:13 Aktualności

Już w sobotę Jarmark św. Mikołaja

W najbliższą sobotę 9 grudnia o godz. 12. 00 przed Centrum Kultury i Turystyki stanie kiermasz, na którym będzie można zrobić świąteczne zakupy. Nie zabraknie ozdób choinkowych, upominków dla najbliższych, oryginalnych stroików, słodkości, domowych przetworów i świątecznych wypieków. Pojawią się także goście w postaci kolędników i oczywiście samego św. Mikołaja! Na tegoroczny Jarmark św. Mikołaja przybędą także goście specjalni - podopieczni ze schroniska dla zwierząt w Bagiennicach "Mój dom".

W   P R O G R A M I E

Przedszkole Bajka

Przedszkole Kubuś

Przedszkole Nasze Pociechy

Warsztaty Terapii Zajęciowej

Szkoła Muzyczna

SP nr 1, SP nr 4

Mrongovia Brass

Orkiestra Dęta Mrongovia

KONCERT Studia Wokalnego SUKCES

Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej możliwości zaprezentowania się i sprzedaży swoich towarów. Zapraszamy handlowców, rękodzielników oraz gospodarstwa agroturystyczne z ofertą upominków, kosmetyków, zabawek, biżuterii, wyrobów artystycznych, dekoracyjnych, ozdób choinkowych oraz wszystkiego co potrzebne do stworzenia wyjątkowego nastroju Świąt Bożego Narodzenia.

Na tegorocznym Jarmarku nie zabraknie także konkursów! Zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu na najsmaczniejsze ciasto  świąteczne pod hasłem "BIEG PO WYPIEK". Państwa popisowe wypieki oceniać będą mrągowscy cukiernicy oraz oczwiście św. Mikołaj. Na laureatów czekać będą atrakcyjne nagrody!

Kalendarz wydarzeń

Newsletter

Chcesz być na bieżąco z każdym wydarzeniem w mieście? Podaj swój adres e-mail, a my poinformujemu Cię o tym.