Biznes

Bądź z nami

 

 
 

Mrągowski Budżet Obywatelski

Mrągowski Budżet Obywatelski - Aktualności

Biuletyn Informacji Publicznej

500 Plus

Dodano: środa, 12, marzec 2014 14:04 Mrągowskie firmy

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-TRANSPORTOWE TRACOM SPÓŁKA Z O.O.

Od 1991 roku główna działalność firmy to świadczenie usług spedycyjnych, transportowych oraz sprzedaż hurtowa i detaliczna paliw, olejów i smarów.

Wiodące na Warmii i Mazurach przedsiębiorstwo specjalizujące się w przewozach paliw płynnych tj. oleju napędowego, oleju grzewczego, benzyny, smarów jak również akcesoriów samochodowych na rynku krajowym oraz ładunków w obrocie międzynarodowym.

Firma prowadzi hurtową i detaliczną sprzedaż paliw na stacjach paliw oraz własną hurtownię paliw i olejów. Dysponuje nowoczesnym taborem samochodowym oraz wysoko wykwalifikowaną kadrą, które gwarantują terminową i bezpieczną obsługę.

Dewizą Spółki jest jakość, terminowość i komplementarność świadczonych usług za czym przemawia już ponad 20-tysięczna grupa klientów i partnerów biznesowych. Z usług firmy korzystali między innymi: Poczta Polska, Budimex, PKN Orlen.


Osiągnięcia

Od 2004 roku firma plasuje się w gronie 2000 największych przedsiębiorstw w Polsce (ranking „Rzeczpospolitej”) i 50 najlepszych firm na Warmii i Mazurach.

Dodatkowo:

  • laureat 1 miejsca w konkursie Przedsiębiorca Roku 2006
  • wyróżnienie „Wehikuł czasu” w 2007 r. zaliczające do grona najzdrowszych finansowo, szybko rozwijających się firm.
  • wyróżnienie w rankingu Diamenty Forbesa 2010 w kategorii firm o poziomie przychodów 50-250 mln PLN w województwie warmińsko-mazurskim
  • Od 2011 roku Spółka należy do elitarnego klubu Gazel Biznesu - grona najdynamiczniej rozwijających się firm

 

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-TRANSPORTOWE TRACOM SPÓŁKA Z O.O.
ul. Przemysłowa 11, 11-700 Mrągowo
tel. 89-741 07 50, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
www.tracom.pl

 

Kalendarz wydarzeń

Newsletter

Chcesz być na bieżąco z każdym wydarzeniem w mieście? Podaj swój adres e-mail, a my poinformujemu Cię o tym.