Komunikat dotyczący podpisania umowy o wsparcie zadania publicznego pn. „Żeglarskie Grand Prix Warmii i Mazur”
2024-04-17 12:51:05
Rozstrzygnięcie konkursu ofert na realizację, w roku 2024, zadania publicznego pn. "Wspieranie działań niosących pomoc osobom chorym, starszym i niepełnosprawnym"
2024-04-10 10:13:59
Komunikat dotyczący podpisania umowy o wsparcie zadania publicznego pn. „Profilaktyka uzależnień poprzez sport – Mistrzostwa Polski PITBIKE Off-Road oraz Puchar Polski PITBIKE Off-Road”
2024-04-05 09:32:56
Komunikat dot. zlecenia realizacji zadania publicznego pn. „Żeglarskie Grand Prix Warmii i Mazur (Jubileusz 10-lecia MTR Czos)” z pominięciem otwartego konkursu ofert
2024-04-02 10:36:55
Komunikat dot. zlecenia realizacji zadania publicznego pn. „Profilaktyka uzależnień poprzez sport – Mistrzostwa Polski PITBIKE Off-Road oraz Puchar Polski PITBIKE Off-Road” z pominięciem otwartego konkursu ofert
2024-03-27 10:36:59
DOFINANSOWANIE PRACODAWCOM KOSZTÓW KSZTAŁCENIA MŁODOCIANYCH PRACOWNIKÓW W ROKU 2024 ZE ŚRODKÓW FUNDUSZU PRACY
2024-03-25 09:41:54
Komunikat dot. zgłoszenia osób do komisji konkursowej - konkurs ofert na realizację zadania publicznego w zakresie wspierania działań niosących pomoc osobom chorym, starszym i niepełnosprawnym
2024-03-20 08:35:59
Komunikat dot. zgłoszenia osób do komisji konkursowej - konkurs ofert na realizację zadania publicznego polegającego na wsparciu działań na rzecz osób, rodzin i grup zagrożonych wykluczeniem społecznym, poprzez działania edukacyjne, organizację wypoczynku
2024-03-20 08:32:21

Losy meczu rozstrzygnęły się w 36 minucie, kiedy to Kamil Ludwiczak wpadł z piłką w pole karne i mimo asysty Jakuba Prusika oraz Łukasza Jarząbka zdołał skierować piłkę w długi róg bramki Piotra Osmańskiego. To już trzecia bramka 22-letniego napastnika Motoru w tym sezonie. Piłkarze Mrągowii starali się szybko odpowiedzieć na straconą bramkę. W 43 minucie zabrakło szczęścia Damianowi Majakowi, którego strzał wybił głową jeden z obrońców Motoru. Motor miał okazję do podwyższenia prowadzenia w 65 minucie. Strzał Christiana Kleina świetnie obronił jednak Osmański. W 77 minucie ten sam zawodnik ograł w polu karnym dwóch obrońców Mrągowii, ale jego strzał minimalnie minął spojenie bramki Osmańskiego. Jednak najlepszą okazję do podwyższenia prowadzenia zmarnował w 86 minucie rezerwowy Łukasz Kłosowski. Jego strzał głową zatrzymał się na słupku, a piłka, po dobitce w wykonaniu tego samego piłkarza poszybowała wysoko ponad bramką. Piotr Piercewicz Mrągowia Mrągowo — Motor Lubawa 0:1 Bramka: Ludwiczak (36') ?ółte kartki: Biedrzycki, Majak - Mrągowia, Czerwiński, Goniszewski — Motor Mrągowia: Osmański — Jarząbek, Prusik, M. Narel (46' Wiśniewski), Widuto (57' Pierowicz), Majak, Remisz, T. Narel (73' Sierzputowski), Biedrzycki, Chiliński, Strzelec Motor: Leśniewski — Lipowski (75' Kłosowski), Wobolewicz, Michałowski, Waląg, Kołakowski, Goniszewski, Kolibowski, Czerwiński, Ludwiczak, Klein (86' Junkier)