1.Otwarcie Sesji i ogłoszenia porządku obrad. 2.Zatwierdzenie protokołu Nr X/2011 z dnia 25.08.2011r. 3.Informacja Burmistrza Miasta o pracach pomiędzy sesjami. 4.Zapytania i interpelacje radnych. 5.Odpowiedzi na zapytania i interpelacje. 6.Przyjęcie informacji o przebiegu wykonania budżetu za I półrocze 2011 r. i o kształtowaniu się Wieloletniej Prognozy Finansowej. 7.Sprawozdania Przewodniczących Komisji Stałych oraz Komisji Rewizyjnej z realizacji zadań zaplanowanych w harmonogramie prac komisji za I półrocze 2011 roku. 8.Podjęcie uchwał w sprawie: 1)przystąpienia do sporządzenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Mrągowa – terenów usług turystycznych, 2)przystąpienia do sporządzenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Mrągowa – terenów mieszkaniowo – usługowych, 3)uchwalenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego fragmentów terenu śródmieścia w Mrągowie jako obszaru koncentracji usług ogólnomiejskich, 4)zbycia mienia komunalnego, stanowiącego własność Gminy Miasta Mrągowo, położonego w Mrągowie przy ul. Królewieckiej, 5)zbycia mienia komunalnego, stanowiącego własność Gminy Miasto Mrągowo, w trybie bezprzetargowym, na rzecz współużytkowników wieczystych nieruchomości przyległej, położonej w Mrągowie przy ul. Królewieckiej 17, 6)zbycia mienia komunalnego, stanowiącego własność Gminy Miasto Mrągowo, położonego w Mrągowie przy ul. Oficerskiej, 7)określenia trybu udzielania, rozliczania i kontroli dotacji przedszkoli niepublicznych oraz niepublicznych punktów przedszkolnych i zespołów wychowania przedszkolnego, 8)określenia tygodniowego obowiązkowego wymiaru godzin zajęć nauczycieli realizujących w ramach stosunku pracy obowiązki określone dla stanowisk o różnym tygodniowym obowiązkowym wymiarze godzin zatrudnionych w placówkach oświatowych, prowadzonych przez Gminę Miasto Mrągowo, 9)ustalenia wysokości opłaty za wpis do rejestru żłobków i klubów dziecięcych, 10)zaliczenia dróg w mieście Mrągowo do kategorii dróg gminnych z dniem 17 czerwca 2011 r. w związku z oddaniem do użytkowania zachodniej obwodnicy Mrągowa w ciągu DK 59, 11)ustalenia warunków i wysokości stawki procentowej bonifikaty od opłaty z tytułu przekształcenia prawa użytkowania wieczystego w prawo własności nieruchomości na rzecz osób fizycznych oraz spółdzielni mieszkaniowych, zabudowanych i wykorzystywanych na cele mieszkaniowe, 12)rozpatrzenia skargi na działalność Burmistrza Miasta Mrągowo, 13)podjęcia współpracy partnerskiej z miastem Borysław, położonym w obwodzie lwowskim na Ukrainie, 14)przystąpienia do sporządzenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Mrągowa terenów mieszkaniowo – usługowych i przemysłowo – składowych, 15)zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Miasto Mrągowo na lata 2011-2022, 16)zmian w budżecie Gminy Miasto Mrągowo na rok 2011, 9.Wolne wnioski, informacje, oświadczenia. 10.Zamknięcie posiedzenia.