Co nowego w mrągowie?

W sobotę 5 września przekonasz się jak działają podmioty Ekonomii Społecznej w naszym powiecie i dowiesz się wszystkiego o Mrągowskim Budżecie Obywatelskim. Nie przegap. Start godzina 11.00 na Placu Unii Europejskiej.

Na sobotnim Pikniku zaprezentują się fundacje, stowarzyszenia i spółdzielnie socjalne z okolic Mrągowa. W programie m.in. występy artystyczne, wystawa rękodzieła, kiermasze z pysznymi ciastami, kocie makijaże dla najmłodszych. Możesz także pomóc potrzebującym dzieciom oraz bezdomnym zwierzętom. W Pikniku weźmie udział Wiceminister Pracy i Pilityki Społecznej Jacek Męcina.

Wyjątkowe stoisko będzie czekać na zainteresowanych Mrągowskim Budżetem Obywatelskim. Spotkasz tam przedstawicieli Zespołu Koordynującego MBO 2016, którzy będą udzielać informacji oraz instruktażu na temat internetowego składania propozycji. Spotkanie jest okazją by omówić swoje pomysły i zebrać podpisy pod listą poparcia swojego zadania. Możesz porozmawiać z młodzieżą z Mazurskiego Stowarzyszenia Inicjatyw Sportowych oraz przedstawicielami Lokalnej Organizacji Turystycznej, którzy w ubiegłych latach z sukcesem składali propozycje do MBO.

Weź udział w kreatywnych warsztatach "Many Passes To One Goal" o godzinie 12.30! Poprowadzi je ekspert Tomasz Chlebek i da impuls do poszukiwania nowych rozwiązań w naszym mieście. Pozytywnej energii doda młodzież z międzynarodowego projektu Business 4 Youth is Business 4 You. Nagrodą dla  uczestników warsztatów będą bilety do kina. Na naszym stoisku skosztujesz przepysznych pączków z Jagodzianki, a dzieci i nie tylko otrzymają ekstra upominki. Przyjedź rowerem, a otrzymasz podwójną liczbę punktów na rowerowej karcie, za które czekają nagrody, a dla pierwszych pięciu cyklistów rozdamy koszulki Mrągowo Rowerowo.

CZAS NA PIKNIK!!!


Załączone pliki

Kalendarz imprez