Burmistrz Miasta Mrągowo, Stanisław Bułajewski oddaje władze na jeden dzień. Jak można zająć jego fotel? To proste wystarczy wziąć udział w licytacji WOŚP, która odbędzie się w najbliższą niedzielę (12 stycznia 2020 r.) o godz. 16.30 w Centrum Kultury i Turystyki.

Narada z kierownikami referatów Urzędu Miejskiego w Mrągowie, spotkanie z mediami, wizyta w wybranej jednostce podległej i wspólny obiad z Burmistrzem -  to tylko niektóre z obowiązków, z którymi zwycięzca nietypowej aukcji WOŚP w Mrągowie będzie musiał zmierzyć się jako „jednodniowy burmistrz”.

- To wyjątkowa okazja, aby przekonać się, jak wygląda moja codzienna praca. To również możliwość porozmawiania o aktualnej sytuacji w mieście, a także szansa na zgłoszenie własnych pomysłów – podkreśla Burmistrz Miasta Mrągowo, Stanisław Bułajewski.

Nieformalny włodarz Mrągowa nie będzie mógł podejmować decyzji administracyjnych. Dokładny termin sprawowania urzędu „jednodniowego burmistrza” zostanie uzgodniony ze zwycięzcą licytacji WOŚP. Urzędniczej kawy nie zabraknie!

28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Mrągowie odbędzie się w niedzielę, 12 stycznia 2020 roku w Centrum Kultury i Turystyki. Szczegółowy program