Mrągowskie Centrum Informacji Turystycznej przygotowuje materiały promocyjne na zbliżający się sezon turystyczny. Publikacje przygotowywane są z myślą o udziale w najbliższych targach turystycznych. Pierwsza to wyczekiwany, także przez mieszkańców "Przewodnik po Mrągowskim Szlaku Turystycznym", następna to niemiecki "Przewodnik rowerowy po najpiękniejszych trasach". Czasu mało, bo pierwsze zaplanowane targi to Bike Trade Show w Gdańsku (29.02-1.03.2020) oraz Internationale Tourismus - Börse Berlin (04-08.03.2020). Materiały promocyjne współfinansowane są przez Lokalną Organizację Turystyczną „Ziemia Mrągowska”, ale nadal poszukiwani są sponsorzy!

Mrągowo jako jedno z niewielu miast Warmii i Mazur posiada miejski szlak turystyczny. Szlak został wytyczony, by ułatwić zwiedzanie, a więc pokazać nie tylko atrakcje turystyczne miasta (np. zabytki, ciekawe miejsca), ale także ukształtowanie terenu, na którym położone jest miasto. Jest przeznaczony zarówno dla turystów pieszych, jak i rowerowych. Oznakowany jest łapą niedźwiedzicy w białym kwadracie. Szlak ma długość 12 km.

Publikacja pn. "Przewodnik po Mrągowskim Szlaku Turystycznym" będzie zawierała dużo archiwalnych zdjęć oraz ciekawostek historycznych.
Oddzielne wersje językowe: polska oraz niemiecka
Format: DL - 1/3 A4 (21 cm x 10 cm)
Nakład: 5 tys. szt. każda z wersji językowej
Ilość stron: 72 (bez uwzględnienia sponsorów)
Czas realizacji:20.02.2020

Istnieje możliwość wykupienia strony sponsorowanej: 380 zł brutto dla każdej wersji jezykowej.
Członkowie LOT Ziemia Mrągowska otrzymują rabat w wysokości 50% ceny. Wysokość rabatu nie może wynosić więcej niż wysokość rocznej składki członkowskiej.


"Przewodnik rowerowy po najpiękniejszych trasach pomiędzy Mrągowem a Mikołajkami" zawierający m.in. opisy (z mapami) wszystkich szlaków rowerowych powiatu, a więc także opisy głównych atrakcji turystycznych Mrągowa, Mikołajek, Piecek, Sorkwit.
Wersja językowa: niemiecki
Format: DL  - 1/3 A4 (21 cm x 10 cm)
Nakład: 5 tys. szt.
Ilość stron:56
Czas realizacji: 20.02.2020

Istnieje możliwość wykupienia strony sponsorowanej: 380 zł brutto.
Członkowie LOT Ziemia Mrągowska otrzymują rabat w wysokości 50% ceny. Wysokość rabatu nie może wynosić więcej niż wysokość rocznej składki członkowskiej.

Ze względu na czas realizacji chętnych prosimy o szybki kontakt!

Lokalna Organizacja Turystyczna "Ziemia Mrągowska"
Mrągowskie Centrum Informacji Turystycznej

tel. 89 741 80 39, tel. 89 743 34 67
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Robert Wróbel - kierownik MCIT

Mrągowskie Programy Współpracy z Mieszkańcami

Mrągowski
Budżet Obywatelski

 

Szkolny
Budżet Obywatelski

 

Inicjatywa Lokalna