Szanowni mieszkańcy, pasażerowie komunikacji publicznej w Mrągowie!

W związku z dynamicznie rozwijającą się sytuacją związaną z miejską komunikacją publiczną w Mrągowie, do dyspozycji Państwa są udostępnione wyłącznie liniowe rozkłady jazdy, które pokazują całą trasę przejazdu z godzinami odjazdu z każdego przystanku.

Uruchomione tymczasowe linie autobusów nr 2 i nr 4 poruszają się po trasach komunikacji miejskiej, zatrzymując się na wszystkich przystankach.
Linia nr 2 jedzie na trasach w dwóch wariantach:

  • I wariant (odjazd: 5:22, 6:22, 13:17, 14:38): Marcinkowo – Mrągowo przez os. Mazurskie, centrum do Mrągowo - Leśna Droga. Powrót z Mrągowo - ul. Leśna Droga o godz. 6:05 bez zajazdu na os. Mazurskie i o godz. 7:12, 14:12, 15:27 z zajazdem na os. Mazurskie.
  • II wariant (odjazd: 11:27): Marcinkowo – Mrągowo przez os. Mazurskie, centrum, Cmentarz Komunalny przy ul. Młodkowskiego do Polska Wieś. Powrót z Polskiej Wsi o godz. 12:34.

Linia nr 4 jedzie na trasach w dwóch wariantach:

  • I wariant (odjazd: 5:27, 6:27, 13:22, 14:43): Mrągowo - os. Nikutowo przez os. Grunwaldzkie, centrum do Mrągowo – ul. Giżycka . Powrót z Mrągowo – ul. Giżycka o godz. 6:04, 7:11, 14:11, 15:26.
  • II wariant (odjazd: 7:56): Mrągowo, os. Nikutowo przez os. Grunwaldzkie, centrum, Cmentarz Komunalny przy ul. Młodkowskiego do Polska Wieś. Powrót z Polskiej Wsi  o godz. 8:53.

Wszystkie autobusy jadące w kierunku ul. Leśna Droga i w kierunku ul. Giżyckiej oraz powrotne są skomunikowane ze sobą w centrum miasta na przystanku RATUSZ, umożliwiając pasażerom przesiadki.

Nazwy przystanków oraz ich numeracja (w nawiasach) umieszczone w liniowych rozkładach jazdy znajdują się na wiatach przystankowych oraz na stałych rozkładach jazdy.
Przystanek początkowy i kolejne przystanki na których zatrzymuje się autobus oznaczone są godzinami odjazdu w sposób narastający.

Zastępcza komunikacja publiczna jest bezpłatna.

Za utrudnienia przepraszamy.

B U R M I S T R Z
dr hab. Stanisław Bułajewski

Mrągowskie Programy Współpracy z Mieszkańcami

Mrągowski
Budżet Obywatelski

 

Szkolny
Budżet Obywatelski

 

Inicjatywa Lokalna