Gala Rocky Warriors Cartel 5 odbędzie się już 31 lipca w Mrągowie! Transmisję z wydarzenia będzie można oglądać na kanale TVP Sport, a w walce wieczoru wystąpi Michał Andryszak. Gala RWC 5 odbędzie się w Amfiteatrze Mrągowo, a w wydarzeniu będą mogli uczestniczyć kibice, dla których przygotowanych będzie około 2000 miejsc. Bilety można nabyć w cenie – 30, 50 i 80 złotych.

W walce wieczoru wystąpi Michał Andryszak. Dla „Longera” będzie to pierwszy pojedynek od ponad roku. Polak swoje ostatnie starcie stoczył na gali KSW 49, gdzie został poddany gilotyną przez Luisa Henrique.

Na wydarzeniu wystąpi również Cezary Oleksiejczuk, który miał już okazje bić się na gali RWC. Zawodnik z Łęcznej swój ostatni pojedynek stoczył podczas Armii Fight Night 7, gdzie w pierwszej rundzie poddał Jacka Bednorza.

Na karcie walk znalazło się również starcie Igora Michaliszyna i Piotra Danelskiego. Michaliszyn swój ostatni pojedynek stoczył na gali RWC 4, gdzie w pierwszej rundzie odprawił ciosami Davita Khutsishviliego. Dla Danelskiego będzie to powrót po ponad rocznej przerwie. „Kliczko” ostatni raz walczył na gali VFCL 10, gdzie musiał uznać wyższość Tomasza Romanowskiego.

Kibice będą mogli również zobaczyć występ Piotra Kuberskiego i Adama Niedźwiedzia. „Qbear” ostatni raz walczył na gali ADW – UAE Warriors 10, gdzie przez decyzję sędziów pokonał Ahmeda Saeba. Niedźwiedź w swoim ostatnim pojedynku na gali RWC 2 okazał się lepszy od Tomasza Terlikowskiego.

Transmisje z gali będzie można obejrzeć na kanale TVP Sport <<KLIKNIJ>>, który wyemituje 6 z 8 walk. Start gali o godzinie 19:00.

źródło: Rocky Warriors Cartel, sportowefakty.wp.pl

Więcej również na oficjalnym profilu FB wydarzenia <<KLINIJ>>


Bilety w cenie 30zł, 50zł, 80zł do nabycia w:

  • KALINIAKTEAM.pl Mrągowo
    ul.Bohaterów Warszawy 21
  • Arrachion Olsztyn
    Ul. Gretkowska 9C/2 Olsztyn
  • Mobilna sprzedaż biletów z dowozem na terenie Mrągowa i okolic pod numerem telefonu 792293431
  • Zamówienia biletów z odbiorem osobistym na miejscu oraz zamówienia grupowe z wysyłką można również składać u nas na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W dniu gali będzie można również nabyć bilety w Amfiteatrze Mrągowo


RWC plakat A1 Mragowo final

 

Mrągowskie Programy Współpracy z Mieszkańcami

Mrągowski
Budżet Obywatelski

 

Szkolny
Budżet Obywatelski

 

Inicjatywa Lokalna