Kabaret Chyba w Mrągowie!
Data:
2020-07-11
Godzina:
20:00:00
Kategoria:
rozrywkowe
Wstęp:
Wstęp wolny
Miejsce wydarzenia:
Mały Amfiteatr, Plac Unii Europejskiej
Organizator:
Centrum Kultury i Turystyki

Lato w Mrągowie bez kabaretów to lato stracone, a tak być nie może!? Dlatego serdecznie zapraszamy Państwa na występ Kabaret Chyba, który odbędzie się 11 lipca 2020 o godz. 20:00 na Małym Amfiteatrze przy Placu Unii Europejskiej.

Wstęp bezpłatny!

Pochodzący z Wrocławia Kabaret Chyba to bez wątpienia najlepszy i najzdolniejszy kabaret młodego pokolenia. Na ogólnopolskiej scenie zabłysnął w 2010 roku, kiedy to zgarnął nagrody na wszystkich najważniejszych festiwalach w Polsce: wygrał słynny krakowski festiwal PAKA, zdobył Grand Prix na festiwalu Przewałka w Wałbrzychu, był laureatem na Lidzbarskich Wieczorach Humoru i satyry. Od tamtej pory jest znany i ceniony zarówno przez publiczność jak i kabaretowe środowisko. Dowodem na to jest stała współpraca z Kabaretem Moralnego Niepokoju, która owocuje wspólnymi występami i trasami koncertowymi, a także zaproszeniami do różnego rodzaju produkcji „Moralnych” (realizacje dla TVP czy DVD).

Tylko w ostatnich miesiącach na szklanym ekranie Kabaret Chyba można było zobaczyć przy okazji takich realizacji telewizyjnych jak:
- Latający Klub Dwójki na Wakacjach w Lublinie (TVP2)
- Kabaretowa Noc Listopadowa (TVP2)
- Latający Klub Dwójki (TVP2)
- Wczasy z Kabaretem w Szczecinie (TVP2)
- Dzięki Bogu już weekend (TVP2)
- Sopocka Noc Kabaretowa - Festiwal TOPTRENDY (Telewizja Polsat)


W 2014 roku wzięli udział w wielkiej trasie koncertowej pt. „Polska Noc Kabaretowa”! Wraz z największymi gwiazdami polskiej sceny, czyli Kabaretem Moralnego Niepokoju, Paranienormalnymi, Kabaretem Skeczów Męczących i Nowakami odwiedzili kilkanaście największych miast w całej Polsce m.in. : Sala Kongresowa, Amfiteatr w Opolu, Opera Leśna w Sopocie, Atlas Arena w Łodzi, Hala Stulecia we Wrocławiu, Ergo Arena w Gdańsku i wiele innych.


Od stycznia 2016 kabaret tworzy trzech utalentowanych artystów: Piotr Gumulec, Jakuba Krzak i Krzysiek Wilkosz. Ale Kabaret Chyba to nie tylko świetni aktorzy, a także błyskotliwe teksty, niebanalne pomysły, niezwykła energia i mnóstwo improwizacji (czyli to, co publiczność lubi najbardziej). To także mimo młodego stażu olbrzymie doświadczenie nabyte dzięki licznym występom z gwiazdami polskiej sceny kabaretowej. Występowali wspólnie z m.in. Piotrem Bałtroczykiem, Jerzym Kryszakiem, Cezarym Pazurą, KMN, Neonówką, kabaretem Hrabi, Limo w największych salach i amfiteatrach w Polsce.

Skecz „Poprawność polityczna”
http://kabarety.tvp.pl/25117764/chyba-poprawnosc-polityczna

Skecz „Lek”
http://kabarety.tvp.pl/24282650/chyba-lek-i-telefon

Skecz „Uchodźca”
http://kabarety.tvp.pl/22329250/chyba-uchodzcy

Skecz „Dziadek i wnuczek”
http://kabarety.tvp.pl/wideo/skecze/chyba/chyba-dziadek-i-wnuczek-20715133

Parodia Czesława Mozilla
http://kabarety.tvp.pl/wideo/skecze/chyba/chyba-wieslaw-spiewa-20786965*UWAGA! Wydarzenie zostanie zorganizowane zgodnie z aktualnie obowiązującymi obostrzeniami sanitarnymi.

Opublikowano: 2020-06-29 12:15:39
Autor: Łukasz Ostapowicz