Komunikat dla organizacji pozarządowych oraz innych podmiotów prowadzących działalność pożytku publicznego

W związku z rozpoczęciem prac nad opracowaniem programu współpracy Miasta z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2021, zapraszam Państwa do wypełnienia ankiety, wyrażającej Państwa gotowość do realizacji zadań publicznych w 2021 roku na rzecz mieszkańców Mrągowa.

Analiza przedmiotowych ankiet, pozwoli nam na opracowanie kierunków dalszej współpracy z organizacjami pozarządowymi, funkcjonującymi w naszym Mieście.

Wypełnioną ankietę można złożyć do dnia 14 sierpnia 2020 r., w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Mrągowie, ul. Królewiecka 60 A, pokój Nr 17, przesłać pocztą tradycyjną  na adres Urzędu Miejskiego lub emailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Na kopercie lub w tytule e-maila należy wpisać „Realizacja zadań publicznych w 2021 roku ”.

Jednocześnie informuję, że w powyższej sprawie należy kontaktować się z Panią Emilią  Płocharczyk – Referat Edukacji, Kultury, Sportu, Zdrowia i Opieki Społecznej Urzędu Miejskiego w Mrągowie, pok. 26, tel. 89 741 90 04.

 

POBIERZ ANKIETĘ <<KLIKNIJ>>