W związku ze wzrostem zakażeń koronawirusem SARS-Cov-2 w powiecie mrągowskim oraz rozwojem epidemii w Polsce, w celu zminimalizowania ryzyka transmisji infekcji i w trosce o bezpieczeństwo naszych mieszkańców, ograniczamy wizyty petentów w Urzędzie Miejskim i Urzędzie Stanu Cywilnego w Mrągowie. W miarę możliwości prosimy o załatwianie spraw w formie elektronicznej lub telefonicznie.

– Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo mieszkańców i zapewnienie ciągłej pracy Urzędu. Dlatego w związku ze wzrostem zachorowań w powiecie mrągowskim zdecydowaliśmy o ograniczeniu wejścia do budynków Urzędu Miejskiego i Urzędu Stanu Cywilnego (Ratusz Miejski) – mówi burmistrz Mrągowa, Stanisław Bułajewski. – Zachęcam do załatwiania spraw drogą telefoniczną bądź poprzez e-mail. Do dyspozycji mieszkańców jest również portal, oferujący załatwianie urzędowych spraw on-line:

https://e-ummragowo.cyfrowe-mazury.pl/euslugi-web/#/moduly

Nr telefonu do poszczególnych referatów i adresy e-mail w Urzędzie:

https://bipmragowo.warmia.mazury.pl/5018/informacje-teleadresowe.html

Dokumenty, kierowane do Urzędu można zostawić w urnie podawczej umieszczonej na parterze Urzędu. W wyjątkowo pilnych sprawach zainteresowani petenci przyjmowani będą na parterze budynku Urzędu (lub półpiętrze) oraz w USC (Ratusz Miejski), gdzie kontakt z pracownikiem będzie odbywał się przez stanowisko podawcze.

Kasa Urzędu będzie zamknięta.

Dyżury burmistrza i przewodniczącego rady będą pełnione w formie telefonicznej.

Nr telefonu do Urzędu: 89 741 90 00

Bezpośredni nr telefonu do burmistrza Stanisława Bułajewskiego: 603 891 552

Bezpośredni nr telefonu do przewodniczącego Rady Miejskiej Henryka Nikonora: 515 283 838

Przypominamy, by oczekując na spotkanie z urzędnikiem, ze względu na własne bezpieczeństwo, zachować odpowiedni dystans od innych oczekujących i mieć zasłonięte usta i nos.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.

Zarządzenie burmistrza

Zostan w domu