Burmistrz Miasta Mrągowa zaprasza do składania wniosków o wydzierżawienie na okres od dnia 03 czerwca 2021 roku do 31 sierpnia 2021 roku, nieruchomości gruntowych stanowiących własność Gminy Miasto Mrągowo, położonych przy skwerze Jana Pawła II (obręb nr 5, część działki nr 153/1), z przeznaczeniem pod stoiska handlowe:

- stoisko nr 1 o powierzchni 8m2,
- stoisko nr 2 o powierzchni 8m2,
- stoisko nr 3 o powierzchni 8m2,

Kolejność stoisk handlowych uwidoczniona została na załączniku graficznym.

Na stoiskach dopuszcza się jedynie handel art. spożywczymi (słodycze, napoje, wata cukrowa, popcorn, przekąski z wózka, itp.) oraz zabawkami, balonami, okularami, drobnymi upominkami oraz pamiątkami.
Wydzierżawiający nie zapewnia dostępu do mediów. Pozyskanie warunków i zgód na korzystanie z wody, energii elektrycznej, gazu oraz koszty z tym związane, w całości leżą po stronie Dzierżawcy. Spełnienie wszelkich wymagań sanitarnych w związku z prowadzoną działalnością należy do obowiązków Dzierżawcy.

Na teren skweru Jana Pawła II zabrania się wjazdu pojazdami mechanicznymi, co równoznaczne jest z brakiem dojazdu do stoisk handlowych.

Wnioski (ze wskazanym numerem stoiska) można składać w terminie do 31 maja 2021 roku pocztą, drogą mailową bądź osobiście w siedzibie tutejszego Urzędu.

Podstawowym kryterium rozpatrywania wniosków jest zaproponowany miesięczny czynsz dzierżawny za dzierżawę terenu, przy czym nie może on być niższy niż 360,00 zł netto za każde ze stoisk.

Dodatkowych informacji w przedmiotowej sprawie udziela Referat Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami Urzędu Miejskiego w Mrągowie (II piętro, pok. 49), tel. 89 741 90 23.

Adres e-mail do składania wniosków:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Stoiska JP2

Mrągowskie Programy Współpracy z Mieszkańcami

Mrągowski
Budżet Obywatelski

 

Szkolny
Budżet Obywatelski

 

Inicjatywa Lokalna