Jeżeli jesteś mieszkańcem lub sympatykiem Mrągowa, jesteś osobą kreatywną i chciałbyś, aby Mrągowo było kojarzone z Twoją twórczością, to właśnie ogłaszamy konkurs specjalnie dla Ciebie! Zaprojektuj unikalną grafikę, która będzie promować nasze Miasto, stwórz krótkie oraz wpadające w pamięć hasło i zgłoś swoją pracę do konkursu. To najprostsza metoda, aby zdobyć nagrodę główną: 5 000 złotych! Na prace czekamy do 3 sierpnia br.

Rusza konkurs „Promuj swoje miasto – konkurs na unikalną grafikę promocyjną”. Do wygrania jest 5 tys. złotych brutto. Celem konkursu jest wyłonienie unikalnego projektu graficznego z krótkim hasłem promującym Mrągowo. Tematyka pracy musi być związana z Miastem, atrakcjami, zabytkami lub imprezami. Prace muszą być wykonane w technice grafiki komputerowej, zgodnie z najwyższymi standardami projektowania graficznego. Projekt powinien być przystosowany do różnorodnego wykorzystania m.in. na przedmiotach codziennego użytku oraz w materiałach promocyjnych i reklamowych. Autorskie, kreatywne i wykonane z dbałością o każdy detal propozycje można zgłaszać do 3 sierpnia 2020 roku, do godz. 15.00.

Ocena prac konkursowych będzie składać się z trzech etapów:
Etap I (do 14 sierpnia) – Komisja Konkursowa oceni nadesłane prace pod względem artystycznym i zgodności z tematem. Następnie wyłoni minimum dwie prace, które przejdą do drugiego etapu konkursu.
Etap II (17-23 sierpnia) – ocena prac przez mieszkańców. Głosowanie odbędzie się w formie online oraz tradycyjnej.
Etap III (do 31 sierpnia) – podliczenie głosów i wybór zwycięskiej grafiki.

Konkurs realizowany jest w ramach Mrągowskiego Budżetu Obywatelskiego 2020. Wymagania techniczne pracy, sposób zgłoszenia oraz pozostałe informacje znajdziesz w regulaminie dostępnym na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Mrągowie (www.mragowo.pl), na profilu społecznościowym platformy Facebook (Mrągowo Miasto Ludzi Aktywnych) oraz w Urzędzie Miejskim w Mrągowie w Referacie Strategii, Rozwoju i Promocji, w pokoju nr 3. Wszelkie zapytania związane z konkursem należy kierować do Referatu pod numerem telefonu 89 741 90 08 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Regulamin
Formularz zgłoszeniowy

Tekst: Michał Kaczyński

Mrągowskie Programy Współpracy z Mieszkańcami

Mrągowski
Budżet Obywatelski

 

Szkolny
Budżet Obywatelski

 

Inicjatywa Lokalna