Wystartowała dziewiąta edycja Mrągowskiego Budżetu Obywatelskiego. Mieszkańcy naszego Miasta będą mogli zdecydować na co wydać 100 tysięcy złotych. – MBO to szansa dla aktywnych mrągowian na zmianę swojej okolicy i realizację własnych pomysłów – mówi Stanisław Bułajewski, burmistrz Mrągowa.

To już dziewiąta edycja budżetu partycypacyjnego w naszym mieście. W tej edycji do dyspozycji mieszkańców jest 100 tys. złotych na zadania inwestycyjne. To dobra wiadomość dla wszystkich mrągowian, którzy mają pomysł na zmiany w Mrągowie!

Pomysły można zgłaszać od 30 kwietnia do 21 maja. Podobnie jak w latach ubiegłych można zrobić to przez platformę internetową.
Głosowanie na zaakceptowane projekty zaplanowano od 2 do 30 czerwca.

Mrągowski Budżet Obywatelski to narzędzie, dzięki któremu mieszkańcy mają bezpośrednią możliwość decydowania o tym, na co zostaną wydane środki z budżetu Miasta – mówi burmistrz Stanisław Bułajewski. – Mrągowianie mogą w demokratycznym procesie decydować jakie inwestycje są potrzebne w naszym mieście.

Szczegółowe informacje, dotyczące MBO można znaleźć na stronie internetowej: www.mragowo.budzetobywatelski.com

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o bezpośredni kontakt:
Urząd Miejski w Mrągowie
ul. Królewiecka 60A
11-700 Mrągowo
89 741 90 42
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Harmonogram MBO 2022

Mrągowskie Programy Współpracy z Mieszkańcami

Mrągowski
Budżet Obywatelski

 

Szkolny
Budżet Obywatelski

 

Inicjatywa Lokalna