KOMUNIKAT
BURMISTRZA MIASTA MRĄGOWO

W związku z rozprzestrzenianiem się choroby COVID-19, mając na uwadze bezpieczeństwo i zdrowie petentów oraz pracowników Urzędu, uprzejmie informuję, iż:

od dnia 16 marca 2020 r. (poniedziałek) do odwołania,
Urząd Miejski w Mrągowie zostaje zamknięty dla obsługi petentów.

Zamknięta zostaje również kasa Urzędu, a wszelkie płatności prosimy dokonywać drogą on-line lub w bankach, na poczcie  i innych punktach opłat. Mieszkańcy Gminy Miasta Mrągowa i inni interesanci mogą załatwiać swoje sprawy drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., telefonicznie: nr tel.: 89 741 90 00 lub przez platformę ePUAP.

W wyjątkowo pilnych sprawach zainteresowani petenci przyjmowani będą we wspólnym punkcie przyjęć, zorganizowanym dla Gminy i Miasta Mrągowa, w pok. Nr 6 Urzędu Gminy Mrągowo.

W przypadku Ratusza Miejskiego – w wyjątkowo pilnych sprawach, zainteresowani petenci przyjmowani będą po wcześniejszym telefonicznym umówieniu:
1) Urząd Stanu Cywilnego – tel. 89 741 30 02; email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
2) Stanowisko ds. dowodów osobistych – tel. 89 741 17 70;
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
3) Stanowisko ds. ewidencji ludności  – tel. 89 741 17 71;
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W  Urzędzie  obowiązuje  całkowity  zakaz  poruszania  się po  pozostałych  pomieszczeniach.
 

Burmistrz Miasta Mrągowa
dr hab. Stanisław Bułajewski

 

ZARZĄDZENIE Nr 30/2020 BURMISTRZA MIASTA MRĄGOWA z dnia 13 marca 2020 roku w sprawie wprowadzenia szczególnych zasad obsługi petentów/interesantów Urzędu Miejskiego w Mrągowie.