Bądź z nami

 

 
 

Mrągowski Budżet Obywatelski

Mrągowski Budżet Obywatelski - Aktualności

Biuletyn Informacji Publicznej

500 Plus

Dodano: piątek, 03, listopad 2017 14:06 Aktualności

Zapraszamy na bieg "od Zebry do Zebry"

TRZECIA AKCJA „UWAŻAJ NA ZEBRĘ!”

 

Dobry świecący przykład dali nam już rowerzyści, przedszkolaki i ich rodziny. We wrześniu i październiku ponad 250 Mrągowian stało się Odblaskowymi Uczestnikami przejazdów rowerowych i przemarszów w całym mieście. Teraz czas na wszystkich, którzy lubią biegać!

 12 listopada o godzinie 10:00 spotykamy się przed wejściem do Urzędu Miejskiego w Mrągowie.

Z tego miejsca, pod przewodnictwem Klubu Biegacza Mrągowo, rozpoczniemy odblaskowy bieg przez centrum miasta, zatrzymując się przed wybranymi przejściami dla pieszych i prezentując prawidłowe zachowanie na drodze. Trasa będzie wiodła ulicą Królewiecką, Warszawską, Mrongowiusza i Okulickiego. Chętni do biegu otrzymają odblaskowe gadżety – z przykazaniem, aby nosili je nie tylko podczas biegania!

Akcja jest ostatnią z trzech wydarzeń promocyjno-edukacyjnych, poprzedzających ważną inwestycję: doświetlenie 16 przejść dla pieszych w Mrągowie przy ulicach. Cała kampania „Uważaj na zebrę!”jest realizowana w ramach projektu współfinansowanego ze środków „Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań RAZEM BEZPIECZNIEJ im. Władysława Stasiaka na lata 2016 i 2017”

 

Organizatorzy: Urząd Miejski w Mrągowie, Komenda Powiatowa Policji w Mrągowie, Mrągowskie Stowarzyszenie Rowerowe, Klub Biegacza Mrągowo, Stowarzyszenie Patriotyczne Mrągowo. 

 

ZAPRASZAMY NA BIEG OD ZEBRY DO ZEBRY!!Kalendarz wydarzeń

Newsletter

Chcesz być na bieżąco z każdym wydarzeniem w mieście? Podaj swój adres e-mail, a my poinformujemu Cię o tym.