Szanowni Mieszkańcy, w związku z przypadającymi w tym roku obchodami 670-lecia Mrągowa, Burmistrza Miasta Mrągowo zdecydowała o utworzeniu specjalnego wyróżnienia medalu z okazji 670-lecia Mrągowa, za wybitne zasługi dla Miasta Mrągowo.  

     

Jak można zgłaszać kandydatów do wyróżnienia?

Sposób zgłaszania i wyboru kandydatów określa regulamin przyznawania medalu z okazji obchodów 670-lecia Mrągowa
(regulamin do pobrania)

Kandydatów do wyróżnienia medalem z okazji obchodów 670-lecia Mrągowa zgłaszać mogą środowiska, organizacje, instytucje i członkowie Kapituły Honorowej bezpośrednio do Burmistrza Miasta Mrągowo w terminie do 15 marca 2018 roku poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego (formularz do pobrania).

Kto decyduje o przyznaniu medalu?

Decyzje podejmować będą w pierwszej kolejności zwołana przez Burmistrz Miasta Mrągowo - Kapituła Mrongowiusza, następnie o ile zajdzie taka potrzeba: Kapituła Honorowa obchodów 670-lecia Mrągowa.

Jak będzie odbywać się oficjalne wręczenie medalu?

Wręczenie medalu nastąpi w wyznaczonych terminach podczas oficjalnych wydarzeń organizowanych przez Urząd Miejski w Mrągowie

Więcej informacji udzieli referat Strategii, Rozwoju i Promocji.
Marta Krasowska 897419041 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.