W dniu 20 października 20111r., w Parku Sikorskiego zostały przeprowadzone Jesienne Sztafetowe Biegi Przełajowe Szkół Powiatu Mrągowskiego. W zawodach brały udział szkoły podstawowe, gimnazjalne i ponadgimnazjalne. W konfrontacji szkół podstawowych wystartowało aż 19 ekip z 7 szkół naszego powiatu. W kategorii dziewcząt najlepszą okazała się reprezentacja Szkoły Podstawowej w Szestnie, przed drużyną Zespołu Szkół nr 1 z Mrągowa i drużyną Szkoły Mistrzostwa Sportowego BAZA Mrągowo. W kategorii chłopców najlepszą sztafetą okazała się reprezentacja Zespołu Szkół nr 1 z Mrągowa przed drużyną Szkoły Podstawowej w Starych Kiełbonkach i drużyną Szkoły Podstawowej nr 4 z Mrągowa. W kategorii szkół gimnazjalnych, w której startowało łącznie 15 ekip, najlepszą reprezentacją w grupie dziewcząt okazała się ekipa Gimnazjum ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego BAZA Mrągowo przed drużyną Zespołu Szkół nr 1 z Mrągowa i drużyną Gimnazjum z Piecek. W kategorii chłopców najlepsza była sztafeta Gimnazjum z Piecek przed drużyną z Zespołu Szkół nr 1 z Mrągowa. Trzecie miejsce zdobyli zawodnicy z Gimnazjum w Szestnie W klasyfikacji szkół ponadgimnazjalnych najlepszą szkołą w grupie kobiet została sztafeta Zespołu Szkół nr 2. Na drugim miejscu uplasowała się sztafeta Szkoły Mistrzostwa Sportowego BAZA Mrągowo, a trzecie przypadło dziewczętom z Liceum Ogólnokształcącego. W klasyfikacji męskiej na miejscu pierwszym, podobnie jak u dziewcząt, najlepszą okazałą się sztafeta Zespołu Szkół nr 2. Na drugi miejscu uplasowała się sztafeta Liceum Ogólnokształcącego, a trzecie przypadło chłopcom z drugiej drużyny Zespołu Szkół nr 2. Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy z biegów, a dla najlepszych drużyn w poszczególnych kategoriach zostały wręczone puchary ufundowane przez Burmistrza Miasta Mrągowa oraz Dyrektora CKiT. Drużyny w składach 5 osobowych za zajęcie miejsc od pierwszego do trzeciego zostały uhonorowane medalami. Na wszystkich uczestników zawodów czekała gorąca herbata i napoje oraz słodkie bułeczki. Wyniki pozostałych ekip na stronie www.ckit.mragowo.pl