W dniach 12-13 września 2019 roku w Mrągowie odbędzie się trzecia konferencja wieńcząca cykl wydarzeń Konferencje Gospodarczo - Inwestycyjne pod nazwą „Mazury to Biznes” realizowanych w ramach projektu pn. „7 Cudów Mazur - promocja gospodarcza obszaru Wielkich Jezior Mazur-skich”. Jest to ostatnia podsumowująca konferencja z tematem przewodnim: „Znosimy bariery dla przedsiębi-orczości. Na Mazurach, w Polsce i w Europie”.

Głównym założeniem Konferencji jest wzmocnienie wizerunku Krainy Wielkich Jezior Mazurskich jako miejsca atrakcyjnego dla biznesu Europy Środkowej, Północnej oraz Wschodniej, prezentacja ofert in-westycyjnych lokalnych przedsiębiorców i samorządu terytorialnego Krainy Wielkich Jezior Mazurskich, jak również przedsiębiorców z innych regionów Polski i z zagranicy oraz budowanie współpracy zarówno pomiędzy przedsiębiorcami, jak i biznesem a samorządem.

Konferencja skierowana jest do przedsiębiorców z Krainy Wielkich Jezior Mazurskich i pozostałych re-gionów, a także instytucji wspierających rozwój biznesu, pracowników naukowych i przedstawicieli in-stytucji rynku pracy, placówek oświatowych, organizacji studenckich, dziennikarzy branżowych kra-jowych i zagranicznych pism, blogerów zajmujących się tematyką gospodarczą oraz finansową.

Ważnym wydarzeniem podczas Konferencji będzie uroczyste wręczenie statuetek „Lider Biznesu” dla przedsiębiorców z Krainy Wielkich Jezior Mazurskich.

Szczegółowe informacje organizacyjne są dostępne na stronie internetowej: mazury.to
Wszelkie pytania proszę kierować na adres poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod numer telefonu 570 999 765.