Bądź z nami

 

 
 

Mrągowski Budżet Obywatelski

Mrągowski Budżet Obywatelski - Aktualności

Biuletyn Informacji Publicznej

500 Plus

Dodano: wtorek, 16, maj 2017 11:21 Aktualności

Mazurskie unikaty z Sensburga

W dniu 18 maja w Instytucie Hortiterapii w trakcie międzynarodowej akcji „Fascynujący Świat Roślin” zaprezentowany zostanie specjalny program - "Mazurskie unikaty z Sensburga"! 

​Z okazji tego wydarzenia wydano pierwszy okolicznościowy znaczek pocztowy, związany ze 130 rocznicą urodzin Ernsta Wiecherta. To pierwszy znaczek na ziemi Powiatu Mrągowskiego, którego wydawcą jest Poczta Polska a inicjatorem wydawnictwa i dysponentem jest Międzynarodowe Stowarzyszenie Miłośników Twórczości Ernsta Wiecherta. Autorem projektów znaczka i plakatu jest Dominik Wojciechowski, Mrągowianin działający w ramach współpracy z MSMTEW, poznający od kilkunastu lat tradycję i historię regionu. Twórcą koncepcji karty okolicznościowej jest Sławomir Stefaniak, aktywny mieszkaniec Mrągowa i zarazem miłośnik ziemi mrągowskiej. Za graficzny projekt stempla odpowiada pan Maciej Głąbiński - współpracownik Mazurskiego Parku Krajobrazowego. 

Unikaty będą prezentowane na jubileuszowych spotkaniach poświęconych 130 - leciu urodzin Ernsta Wiecherta. Pierwsza prezentacja w dniu 18 maja w Instytucie Hortiterapii w trakcie międzynarodowej akcji „Fascynujący Świat Roślin”. Mrągowo ul. Krzywa 70 godzina 14.00-15.30. Serdecznie zapraszamy!

Kalendarz wydarzeń

Newsletter

Chcesz być na bieżąco z każdym wydarzeniem w mieście? Podaj swój adres e-mail, a my poinformujemu Cię o tym.