Bądź z nami

 

 
 

Mrągowski Budżet Obywatelski

Mrągowski Budżet Obywatelski - Aktualności

Biuletyn Informacji Publicznej

500 Plus

Dodano: piątek, 08, wrzesień 2017 13:20 Aktualności

Przetarg na budynek z przeznaczeniem na punkt przedszkolny

Informuje, że ogłoszony został pierwszy przetarg ustny nieograniczony, na wydzierżawienie na okres trzech lat, nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem użytkowym o powierzchni 276,56 m2 (w tym 33,28 m2 piwnice), stanowiącej własność Gminy Miasto Mrągowo, położonej przy ulicy Sienkiewicza, oznaczonej w ewidencji gruntów obrębu nr 6, jako część działki nr 216/80, o powierzchni 7,18 ara, z przeznaczeniem na punkt przedszkolny.

Przedmiotem licytacji będzie stawka miesięcznego czynszu dzierżawnego za 1m2 powierzchni użytkowej budynku (bez piwnic), powiększona o podatek VAT w wysokości 23 %.

Stawka wywoławcza na miesięczny czynsz dzierżawny wynosi:

8,80 zł za 1m2 powierzchni budynku (bez piwnic) + podatek VAT w wysokości 23 %.

 

Bliższych informacji na temat przetargu, który odbędzie się dnia 02 października bieżącego roku udziela Referat Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami Urzędu Miejskiego w Mrągowie (II piętro, pok. 49), tel. 89 741 90 23.

Ogłoszenie o przetargu wraz z projektem umowy dzierżawy dostępne są w Biuletynie Informacji Publicznej:

http://bip.mragowo.warmia.mazury.pl/5395/i-przetarg-ustny-nieograniczony-na-wydzierzawienie-na-okres-trzech-lat-nieruchomosci-zabudowanej-polozonej-przy-ulicy-sienkiewicza-z-przeznaczeniem-na-punkt-przedszkolny.html

Kalendarz wydarzeń

Newsletter

Chcesz być na bieżąco z każdym wydarzeniem w mieście? Podaj swój adres e-mail, a my poinformujemu Cię o tym.