Bądź z nami

 

 
 

Mrągowski Budżet Obywatelski

Mrągowski Budżet Obywatelski - Aktualności

Biuletyn Informacji Publicznej

500 Plus

Dodano: poniedziałek, 13, listopad 2017 13:56 Aktualności

Święto Maślanki Mrągowskiej wyróżnione w konkursie PRO Warmia Mazury

W Iławie odbył się VII Festiwal Promocji Gospodarczej. Wydarzenie miało charakter konferencyjno-warsztatowy i skierowane było do osób odpowiedzialnych za promocję w jednostkach samorządu terytorialnego. Ideą wydarzenia jest budowa platformy wymiany doświadczeń między specjalistami zajmującymi się promocją regionu – w szczególności promocją gospodarczą – a przedstawicielami otoczenia biznesu (m.in. przedstawicielami stref ekonomicznych czy parków technologicznych) oraz nauki.

Podczas Festiwalu poznano również laureatów Konkursu „Pro Warmia i Mazury”. Konkurs polegał na wyłonieniu najlepszych wydarzeń promocyjnych w dwóch kategoriach: Promocja Ogólna oraz Promocja Gospodarcza.Uczestnikami konkursu były gminy z terenu województwa warmińsko-mazurskiego oraz instytucje otoczenia biznesu działające w województwie. Zgłaszane projekty mogły być także projektami realizowanymi w partnerstwie (np. przedsiębiorcami, organizacjami pozarządowymi czy mediami).

Wśród wyróżnionych w kategorii gospodarczej znalazł się Urząd Miejski w Mrągowie za projekt „Święto Maślanki Mrągowskiej”. Nagrodę odebrała (nomen omen) Magdalena Maślanka z Ref. Strategii, Rozwoju i Promocji, która w imieniu Miasta i firmy Mlekpol podziękowała za wyróżnienie. - Cieszę się, że największa mrągowska firma angażuje się w lokalne sprawy i w taki sposób buduje tożsamość swojej marki -mówiła p. Maślanka.

Laureatem w kategorii  gospodarczej został Urząd Miasta i Gminy Ryn za Gminny Program Budowy Mieszkań Komunalnych „Dla zaradnych w Rynie”. W kategorii ogólnej zwyciężyła całoroczna kampania promocyjna popularyzująca postać Mikołaja Kopernika oraz jego związki z Olsztynem (Urząd Miasta Olsztyna), natomiast wyróżnienie powędrowało do Gminy Rozogi za organizację V mistrzostwa świata w idiace.

Więcej informacji na http://www.warmia.mazury.pl/rozwoj-regionu/aktualnosci/1539-pro-warmia-i-mazury-rozstrzygniecie-konkursu

Kalendarz wydarzeń

Newsletter

Chcesz być na bieżąco z każdym wydarzeniem w mieście? Podaj swój adres e-mail, a my poinformujemu Cię o tym.