Co nowego w mrągowie?

Ekipa „Mam Talent!” wyruszyła na poszukiwania najbardziej utalentowanych mieszkańców Polski. Jeśli uważasz, że masz talent – przyjdź na casting. Pokaż co potrafisz.

„Mam Talent!” to program dla Ciebie. Bez granic wiekowych. Dla amatorów i zawodowców, dla młodych i starszych, dla dzieci i dorosłych, dla solistów i zespołów; dla orkiestr i chórów; dla muzyków, artystów estrady; dla tancerzy i sportowców; dla lalkarzy i mimów; dla parodystów, hobbystów, treserów zwierząt… Po prostu dla wszystkich.

Na casting należy przygotować dwuminutowy pokaz swoich umiejętności oraz (jeśli jest potrzebny) podkład muzyczny na płycie CD w formacie audio.

Osoby niepełnoletnie powinny przybyć z rodzicem bądź prawnym opiekunem lub przynieść pisemną zgodę obojga rodziców/ prawnych opiekunów na udział w programie. Pamiętajcie o zabraniu ze sobą dowodów tożsamości (legitymacje szkolne, legitymacje studenckie, dowody osobiste, paszporty lub prawo jazdy).

Wszystkie precastingi rozpoczynają się o godz. o 10.00.

Możesz też przesłać link do prezentacji swojego talentu na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Nie zapomnij o podaniu danych kontaktowych. Więcej informacji na mamtalent.tvn.pl oraz na facebooku www.facebook.com/MamTalentTvn.

harmonogram:

09.05 Rzeszów, Hotel Bristol, ul. Rynek 20

10.05 Lublin, Chatka Żaka, ul. Radziszewskiego 16

16.05 Olsztyn, Hotel Wileński, ul. Knosały 5

17.05 Warszawa, Pałac Prymasowski, ul. Senatorska 13/15

Kalendarz imprez