Bądź z nami

 

 
 

Mrągowski Budżet Obywatelski

Mrągowski Budżet Obywatelski - Aktualności

Biuletyn Informacji Publicznej

500 Plus

VI Mrągowski Biegowy Piknik Wojskowy

Sport
Data: 2017-08-15
Miejsce: Plac UE
Godzina:10.00

ŚWIĘTO WOJSKA POLSKIEGO NA SPORTOWO !!!

15 sierpnia - Święto Państwowe i Kościelne. Święto Wojska Polskiego, Rocznica Cudu Nad Wisłą, Wniebowzięcie Maryi Panny, Matki Boskiej Zielnej. Jest to szczególny dzień dla każdego Polaka. Warto pomyśleć o jego aktywnym spędzeniu. W ramach obchodów Święta Wojska Polskiego w Mrągowie przygotowano imprezę sportową promującą ruch i rekreację na świeżym powietrzu po nazwą "VI Mrągowski Biegowy Piknik Wojskowy".

Po raz kolejny mamy zaszczyt i przyjemność organizować VI Mrągowski Biegowy Piknik Wojskowy, który jak co roku odbędzie się 15 sierpnia w godz. od 10.00 do 15.00 na Placu Unii Europejskiej w Mrągowie.

Impreza skierowana jest do wszystkich osób lubiących aktywny tryb życia, przedstawicieli służb mundurowych, mieszkańców Mrągowa, w tym rodzin
z dziećmi.

Celem organizacji Pikniku jest uczczenie Święta Wojska Polskiego, oraz popularyzacja biegów w społeczeństwie, jako naturalnej formy spędzania czasu wolnego.

Głównym organizatorem imprezy jest Wojskowy Ośrodek Szkoleniowo-Kondycyjny Mrągowo przy współudziale Urzędu Miasta Mrągowo, Centrum Kultury i Turystyki oraz Klubu Biegacza Mrągowo

W programie przewidziano biegi dla dzieci i młodzieży na dystansach od 100 m do ok. 2200 m oraz biegi na dystansie 5 i 10 km.
Rywalizacja biegowa będzie odbywała się z podziałem na kategorie wiekowe mężczyzn i kobiet zgodnie z opracowanym regulaminem.
W ramach imprezy odbędą się biegi na dystansie 5 i 10 km o puchar Dowódcy Garnizonu Warszawa w których rywalizować będą zawodnicy z kategorii służb mundurowych.
Szczegóły imprezy znajdziecie w regulaminie zawodów.

UWAGA:
ORGANIZATOR ZAPEWNIA 300 MEDALI DLA ZAWODNIKÓW BIEGÓW NA 5 I 10 KM ORAZ 100 MEDALI DLA KONKURENCJI BIEGOWYCH DZIECI I MŁODZIEŻY. W PRZYPADKU BRAKU MEDALU NA MECIE, ORGANIZATOR ZOBOWIĄZUJE SIĘ DOSŁAĆ GO POCZTĄ W CIĄGU 30 DNI NA ADRES WSKAZANY PRZEZ ZAWODNIKA PO UKOŃCZENIU BIEGU. ZAWODNIK, DLA KTÓREGO PO UKOŃCZENIU BIEGU ZABRAKŁO MEDALU OSOBIŚCIE MUSI ZGŁOSIĆ POWYŻSZY FAKT DO BIURA ZAWODÓW PODAJĄC SWOJE DANE PERSONALNE Z ADRESEM, NA KTÓRY ZOSTANIE DOSŁANY MEDAL.

PROSIMY O ZAPISYWANIE DZIECI I MŁODZIEŻ POPRZEZ INTERNET


Serdecznie zapraszamy do udziału w biegach oraz wspólnego świętowania.

Kalendarz wydarzeń

Newsletter

Chcesz być na bieżąco z każdym wydarzeniem w mieście? Podaj swój adres e-mail, a my poinformujemu Cię o tym.