Bądź z nami

 

 
 

Mrągowski Budżet Obywatelski

Mrągowski Budżet Obywatelski - Aktualności

Biuletyn Informacji Publicznej

500 Plus

Dodano: piątek, 01, grudzień 2017 08:10 Aktualności

Rusza SZLACHETNA PACZKA

Zachęcamy do wzięcia udziału w wyjątkowej inicjatywie, która łączy ze sobą SETKI TYSIĘCY osób. To właśnie w SZLACHETNEJ PACZCE, dzięki idei mądrej pomocy, dajemy rodzinom w potrzebie impuls do zmiany.

Właśnie rozpoczął się najważniejszy moment projektu! Od 18 listopada na www.szlachetnapaczka.pl  można zaangażować się w pomoc potrzebującym. Dla Darczyńców jest to wyjątkowy czas, w którym mają okazję podzielenia się dobrem, i sprawienia, aby ich życie było bardziej wartościowe. Mogą poczuć swój wpływ i zmienić świat na lepsze – świat konkretnej rodziny i świat wokół siebie. Od tego, czy znajdziemy odpowiednią liczbę Darczyńców zależy skala naszej pomocy. Dla rodziny, paczka przygotowana jako dedykowana pomoc, to przede wszystkim impuls do tego, by walczyć o siebie i mimo trudności nie poddawać się.

Zapraszamy do zaangażowania się w roli Darczyńcy SZLACHETNEJ PACZKI. Jest to idealny moment do zebrania grupy znajomych i integrowania się przy wspólnym przygotowaniu pomocy, która zmieni życie obdarowanej rodziny. Darczyńcy przygotowują paczkę według potrzeb konkretnej rodziny.

W dniu FINAŁU SZLACHETNEJ PACZKI trafi ona bezpośrednio do wybranej przez Pana/Pani rodziny przynosząc jej wiarę i nadzieję na lepsze życie.

Program SZLACHETNA PACZKA oparty jest na udzielaniu mądrej pomocy. W SZLACHETNEJ PACZCE skupiamy się bezpośrednio na pomaganiu rodzinom, których trudności materialne wzięły się z ich niezawinionej biedy. Dzięki darczyńcom, którzy przygotowują paczkę dla wybranej rodziny, dostaje ona impuls do zmiany. SZLACHETNA PACZKA ma charakter ogólnopolski i w 2016 roku połączyła ze sobą aż 750 tys. osób!

Baza z opisami potrzebujących rodzin oraz więcej informacji znajdzie Pan/Pani na https://www.szlachetnapaczka.pl/wybor-rodziny/action,step3,ids,14,sname,warminsko-mazurskie,idw,691.html#position

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu:

Marzena Cichomska

Lider rejonu Kętrzyn, Mrągowo

Projektu Szlachetna Paczka

tel. 518 409 150

Kalendarz wydarzeń

Newsletter

Chcesz być na bieżąco z każdym wydarzeniem w mieście? Podaj swój adres e-mail, a my poinformujemu Cię o tym.