Za nami już czwarta kolejka rozgrywek Mrągowskiej Ligi Piłki Nożnej. W tym tygodniu na tytuł "meczu kolejki", zasługuje pojedynek zespołów OLDBOYS i PTU. Wynik meczu 06:04. Powtórzę kolejny raz przy opisie meczu stwierdzenie - kto nie widział niech żałuje!!!!! Mecz od początku na wysokich obrotach i dużym tempie gry. Zaczęło się od "badania" możliwości przez oba zespoły. Gra z "klepy", próby strzałów z daleka to obraz początku meczu. W tej badawczej grze lepsi okazali się zawodnicy OLDBOYS-ów, którzy strzelili pierwszą bramkę. To spowodowało nerwowość w poczynaniach drużyny PTU, tym bardziej, że oczekiwania ich kibiców były jasne - wygrać z OLDBOYS-ami. To jednak przyniosło odwrotny efekt i skończyło się stratą drugiej bramiki. W trakcie przebiegu gry zaczęły padac brami dla obu stron. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:3 dla OLDBOYS. Początek drugiej połowy to jeszcze większe emocje. Mimo WSPANIAŁAEJ postawy bramkarza OLDBOYS, który bronił całym sobą i tu zasługuje na szczególne wyróżnienie za swą grę. Do ich siatki wpada "dziwna" brmka strzelona przez bramkarza PTU - "BAMBUSA'. To rozpoczyna mecz od początku. Wynik 3:3. Tę presję jednak lepiej znieśli zawodnicy OLDBOYS. Zdobywając kolejne bramki i utrzymując przewagę 2 goli do końca meczu. Na fakt zasługuje to, że mecz mimo ostrego tępa i wysokiego poziomu był czysty. Kartki, które sędziowie wręczyli w tym meczu otrzymali Granica Rafał i Nowakowski Rysiek. Były to kartki za dyskusje. Mecz musiał się podobać wszystkim zawodnikom z innych drużyn oraz kibicom obecnym na hali SP1.