Mieszkasz w Mrągowie i chcesz zrobić coś ciekawego dla swojej najbliższej okolicy? Masz dobry pomysł, ale brak Ci pieniędzy na jego realizację? Nie czekaj! Zgłoś swój projekt do Inicjatywy Lokalnej - Pomysłowe Mrągowo! Urząd Miejski zapewni niezbędne środki do realizacji inicjatywy i pomoże w organizacji wydarzenia! Przyjmowanie wniosków rusza już od początku roku. Wnioski najpóźniej mozna złożyć do 30 listopada każdego roku.

Mrągowski samorząd pomaga swoim mieszkańcom realizować ich pomysły. Jest to możliwe dzięki Inicjatywie Lokalnej - Pomysłowe Mrągowo.
To projekt, który rozpoczęliśmy w tej kadencji samorządu — mówi burmistrz Mrągowa, Stanisław Bułajewski. — Inicjatywa Lokalna jest formą współpracy samorządu z mieszkańcami, w celu realizowania pomysłów na rzecz społeczności. Mrągowska Inicjatywa cieszy się sporą popularnością wśród naszych mieszkańców, którzy angażują się w życie miasta, realizują wiele ciekawych pomysłów i inicjatyw.

ZOBACZ co, dzieki Inicjatywie Lokalnej udało się zrobić w latach: 2020 i 2021 <<KLIKNIJ>>

Maksymalna kwota dofinansowania zadania wynosi 2 tys. złotych. Przyjmowanie wniosków rusza od poczatku roku i trwa do 30 listopara. Szczegóły Inicjatywy Lokalnej- Pomysłowe Mrągowo określa Uchwała Rady Miejskiej.


Pobierz: