Mieszkasz w Mrągowie i chcesz zrobić coś ciekawego dla swojej najbliższej okolicy? Masz dobry pomysł, ale brak Ci pieniędzy na jego realizację? Nie czekaj! Zgłoś swój projekt do Inicjatywy Lokalnej - Pomysłowe Mrągowo! Urząd Miejski zapewni niezbędne środki do realizacji inicjatywy i pomoże w organizacji wydarzenia! 

Mrągowski samorząd pomaga swoim mieszkańcom realizować ich pomysły. Jest to możliwe dzięki Inicjatywie Lokalnej - Pomysłowe Mrągowo.
To projekt, który rozpoczęliśmy w tej kadencji samorządu — mówi burmistrz Mrągowa, Stanisław Bułajewski. — Inicjatywa Lokalna jest formą współpracy samorządu z mieszkańcami, w celu realizowania pomysłów na rzecz społeczności. Mrągowska Inicjatywa cieszy się sporą popularnością wśród naszych mieszkańców, którzy angażują się w życie miasta, realizują wiele ciekawych pomysłów i inicjatyw.

ZOBACZ co, dzieki Inicjatywie Lokalnej udało się zrobić w latach: 2020 i 2021 <<KLIKNIJ>>

Maksymalna kwota dofinansowania zadania wynosi 2 tys. złotych. Przyjmowanie wniosków trwa od początku roku do 30 listopada. Szczegóły Inicjatywy Lokalnej- Pomysłowe Mrągowo określa Uchwała Rady Miejskiej.


Pobierz: