Zapraszamy na wyjątkowy, nastrojowy koncert w wykonaniu Cezarego Makiewicza z zespołem "Kiedy dzieckiem jest Bóg". KONCERT online ze sceny Mrągowskiego Centrum Kultury, odbędzie się 16. stycznia 2021 o godz. 18.00. Transmisja dostępna będzie na profilu facebook Mrągowskiwgo Centrum Kultury oraz kanale YouTube. Bądźcie i kolędujcie z nami!

Artysta, który rozsławił nasze miasto dzięki piosence „Wszystkie drogi prowadzą do Mrągowa”. Znany nie tylko fanom muzyki country ale z pewnością wszystkim Mrągowianom. Tym razem zobaczymy go w nieco innej odsłonie...

Koncert będzie oparty na piosenkach ze świątecznej płyty pt. „Kiedy dzieckiem jest Bóg”. Usłyszymy kilka tradycyjnych kolęd w nowych aranżacjach, pastorałki i nowe piosenki świąteczne.

Kompozycje Czarka Makiewicza to propozycja innego spojrzenia na country. Nowoczesne aranżacje piosenek i świadome włączanie elementów muzyki rock,pop i folk tworzą nową jakość na polskim rynku tego gatunku muzyki. Artysta zwraca szczególną uwagę na treść, dzięki czemu słowa w piosenkach stanowią bardzo ważny element.

Cezary Makiewicz wystąpi z zespołem, w składzie:
Mariusz Garnowski (gitara basowa),
Kamil Kulawczuk (gitara elektryczna),
Zbigniew Chrzanowski (perkusja).

KONCERT online ze sceny Mrągowskiego Centrum Kultury, odbędzie się 16. stycznia 2021 o godz. 18.00. Transmisja dostępna będzie na profilu facebook Mrągowskiwgo Centrum Kultury oraz kanale YouTube.

C.Makiewicz