Zabytkowe i współczesne mechaniczne rumaki różnych marek, samotne wilki i stadne kluby motocyklowe mogą wziąć udział w zlocie Modern Cowboys na zakończenie tegorocznego Pikniku Country w Mrągowie, który odbędzie się w Westernowym Miasteczku Mrongoville.

Zlot Modern Cowboys na zakończenie jubileuszowego Pikniku Country to okazja do spotkania się z pasjonatami motocykli, którzy są nierozerwalnym elementem legendarnego festiwalu w Mrągowie. Wydarzenie dedykowane jest nie tylko właścicielom mechanicznych rumaków, ale również miłośników jednośladów, w których drzemie potężna moc.

Podczas zlotu najstarszych motocyklowych kowbojów, Burmistrz Mrągowa mianuje — Szeryfem i Szeryfką. Wyłonione zostaną również trzy motocykle z największym przebiegiem. Każdy otrzyma pamiątkowe nagrody Na wszystkich kowbojów na motocyklach oprócz ryku silników i zapachu spalin czekać będzie również darmowa strawa kowboja.

Zlot odbędzie się w niedzielę w Westernowym Miasteczku Mrongoville. Początek zaplanowano na godzinę 12.30. Zgłoszenia na Szeryfa, Szeryfkę oraz motocykle z największym przebiegiem będa zbierane na miejscu, chętni mogą zgłaszać się do koordynatorki zlotu, którą jest mrągowska motocyklistka Anna Siwicka. 

Zmotoryzowani uczestnicy spotkania na miejsce zlotu powinni przyjechać, zachowując wszystkie przepisy Prawa o ruchu drogowym. Zlot ma być alternatywą dla piknikowej parady, która już po raz drugi nie może odbyć się ze względu na koronawirusowe obostrzenia.

Zlot

Mrągowskie Programy Współpracy z Mieszkańcami

Mrągowski
Budżet Obywatelski

 

Szkolny
Budżet Obywatelski

 

Inicjatywa Lokalna