Prowadzisz swój biznes? Myślisz o jego rozwoju, brakuje Ci środków? Zapraszamy na spotkanie informacyjno-szkoleniowe dotyczące wsparcia rozwoju i inwestycji Mikro, Małych i Średnich Przedsiębiorstw oraz Start-upów. Spotkanie odbędzie się 16 lipca 2020 w Urzędzie Miejskim w Mrągowie. Początek - godzina 10:00.

Każde spotkanie składa się z dwóch części:

Część I – merytoryczna
Jeżeli jesteś właścicielem mikro, małej lub średniej firmy, lub założyłeś start-up, to idealnie! Podczas spotkania opowiemy Ci, z jakiego wsparcia możesz skorzystać i co na tym zyskasz. Dowiesz się, co możesz sfinansować dzięki pożyczkom unijnym i na co możesz przeznaczyć środki.

Część II – networkingowa
Druga część spotkania ma charakter warsztatowy, na której ekspert BGK opowie, jak złożyć wniosek, jakich dokumentów potrzebujesz, a także wyjaśni jak należy je poprawnie przygotować i do kogo należy się zwrócić.

Dlaczego warto wziąć udział w spotkaniu?
Udział w spotkaniach jest bezpłatny, a w zamian otrzymujesz praktyczną wiedzę na temat pożyczek unijnych – udzielanych na warunkach znacznie korzystniejszych niż rynkowe.
Dzięki pomocy eksperta BGK, z łatwością zapoznasz się z całą potrzebną dokumentacją.

Spotkanie odbędzie się 16 lipca 2020 w Urzędzie Miejskim w Mrągowie. Początek - godzina 10:00. Zgłoszenia można przesyłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

PROGRAM SPOTKANIA W MRĄGOWIE

Godzina

Temat

09.45 – 10.00

Rejestracja uczestników

10.00 - 10.30

Prezentacja  - pożyczki unijne dla  MŚP i Start-upów

-  Pożyczka Rozwojowa, Pożyczka Inwestycyjna z Premią,

Pożyczka Płynnościowa,  Pożyczka na Rozwój Turystyki

10.30 – 11.00

Omówienie dokumentacji pożyczkowej (wniosek, wymagane dokumenty, zabezpieczenia)

11.00

pożyczki,  dokumentacja - pytania

 

Plakat woj. warmińsko mazurskie 1

 

Plakat woj. warmińsko mazurskie 2