Ponad 40 panelistów z 20 krajów świata z 5 kontynentów - eksperci, politycy, samorządowcy, przedsiębiorcy. Uczestnicy i Goście z 30 krajów: Ameryki Północnej, Środkowej i Południowej, Europy, Afryki, Azji, Australii i Nowej Zelandii. Zapraszamy do udziału w V Forum Gospodarczym Polonii Świata, które jest strefą przedsiębiorczości, dialogu i debat Polaków ze środowiskiem Polonii zamieszkałej na wszystkich kontynentach.

Forum Gospodarcze Polonii Świata to obecnie jedna z największych na Świecie platform spotkań Polonii w obszarze biznesu. To strefa przedsiębiorczości, dialogu i debat. Miejsce na internacjonalizację i integrację oraz bezpośrednie kontakty polskich i polonijnych przedsiębiorców, instytucji, organizacji, urzędów.
• Uczestników Forum łączy nie tylko cel ekonomiczny, ale również tożsamość, dziedzictwo, wspólny język, historia, pochodzenie i kultura, a patriotyzm gospodarczy jest misją i dewizą wszystkich gości.
• W trakcie poprzednich edycji zrodziło się wiele inicjatyw, a spotkania zaowocowały nowymi kontraktami i inwestycjami. Więzi towarzyskie i biznesowe ciągle trwają i przynoszą nie tylko profity ekonomiczne, ale także sprawiają wiele przyjemności i radości.
• Warto uczestniczyć w Forum Gospodarczym Polonii Świata. Poznać ciekawe osobowości, ludzi sukcesu, interesujących przedsiębiorców. Warto mieć możliwość zaprezentowania swojej oferty wśród przedstawicieli biznesu z ponad 40 krajów Świata.

Formuła wydarzenia będzie prowadzona w trybie OnLine.

Dzień pierwszy- 9 październik 2020 (piątek)

Godz. 12:55 (GMT+1)- rozpoczęcie Sesji Panelowej.
W programie dwa bloki tematyczne związane z aktualną sytuacją ekonomiczną i problemami cywilizacyjnymi.
- Jak radzą sobie Polacy na różnych rynkach? Jakie wsparcie dla biznesu oferują poszczególne kraje?
- Czy efekt pandemii to wyłącznie branżowe wykluczenia, recesja, bankructwa? A może impuls do szukania oszczędności, wzrostu efektywności, czy pobudzenia aktywności i przyjęcia bardziej kreatywnej strategii rozwoju?
Zobacz program i tematy paneli

Orzeł Gospodarczy Polonii Świata

Godz. 19:30 (GMT+1) „Orzeł Gospodarczy Polonii Świata” -symbol sukcesu, patriotyzmu gospodarczego i trwałych związków biznesowych reprezentantów Polonii z Ojczyzną. Dorocznie przyznawane prestiżowe wyróżnienie w trzech kategoriach: firma, organizacja, osobowość- dla tych, którzy w sposób wyjątkowy i skuteczny promują Polską Markę, oferują polskie produkty i usługi oraz wspierają polskich przedsiębiorców w krajach swojego zamieszkania. Dzielą się wiedzą, kontaktami i doświadczeniem.
Zgłoś swojego kandydata do nagrody

Dzień drugi- 10 październik 2020 (sobota)

Godz. 00:00 (GMT+1)- rozpoczęcie sesji spotkań B2B.
Przez 24 godziny zarejestrowani uczestnicy Forum zamieszkujący różne strefy czasowe mogą spotykać się na platformie B2B GoPolonia. Rejestracja i umieszczenie na liście jest bezpłatne. Każdy uczestnik ma do dyspozycji swój kalendarz, do którego mogą się zapisywać zainteresowani goście Forum. Chcąc samemu wybrać partnera, należy posiadać punkty, w które każdy uczestnik Forum może się zaopatrzyć na platformie GoPolonia. Jedna sesja B2B trwa 20 minut, dzięki czemu w ciągu doby można przeprowadzić 72 spotkania.
Zarejestruj się na Forum i B2B

e-Business Card- Twoja wirtualna wizytówka

W trakcie Forum możesz wymieniać się e-wizytówką z innymi uczestnikami. Dzięki posiadanym punktom i specjalnej aplikacji tworzysz własną, unikalną wizytówkę, którą dysponujesz przez dwa dni Forum. Będzie ona dostępna w Katalogu Wizytówek dla innych posiadaczy e-Business Card. Wymiana następuje obustronnie, przez co efektywne tworzysz biznesową bazę danych uczestników Forum. Korzystając z tej funkcji, możesz także zapraszać ich na spotkania B2B.
Zarejestruj się i stwórz swoją Wizytówkę

Twoja prezentacja dostępna dla każdego

Chcesz zaprezentować swoją ofertę, złożyć propozycję współpracy lub zainteresować potencjalnych partnerów i inwestorów? Każdy zarejestrowany uczestnik Forum jest uprawniony do zamieszczenia swojej prezentacji w formie video, Power Point lub pliku PDF. Wystarczy posiadać punkty, w które można zaopatrzyć się na platformie GoPolonia. Każdy uczestnik Forum będzie miał bezpłatny dostęp do Katalogu Prezentacji, w której znajdzie się również Twoja prezentacja. Będzie ona dostępna na platformie GoPolonia przez kolejne 6 miesięcy.
Zarejestruj się przedstaw swoją ofertę