W meczu dziesiątej kolejki III ligi Mrągowia zremisowała z MKS-em Korsze 1:1. Wyrównującą bramkę zdobył dla mrągowskiego zespołu w 70 minucie spotkania Daniel Chiliński. Obie bramki padały w drugiej połowie meczu. Prowadzenie piłkarzom MKS-u Korsze dał Piotr Sawicki, który w 59 minucie meczu strzelił na bramkę Mrągowii, a piłka po rykoszecie zaskoczyła mrągowskiego bramkarza i wpadła do bramki. Wyrównująca bramka padła w 70 minucie, kiedy to niezawodny ostatnio Chiliński doszedł do piłki odbitej przez bramkarza MKS-u i pewnie umieścił ją w bramce. To już trzecia bramka pomocnika Mrągowii w tym sezonie. MKS Korsze - Mrągowia Mrągowo 1:1 (0:0) Bramki: Sawicki (59'), Chiliński (70') ?.k.: Biedrzycki