W niedzielę 04 lipca w Mrągowie na boiskach przy plaży na oś. Grunwaldzkim, odbył się turniej Plażowej Piłki Siatkowej organizowany w ramach Dni Mrągowa. Organizatorami turnieju byli Firma RESPORT Mazury i portal internetowy SPORTOWE Mrągowo. W organizacji pomogło nam Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie. Przy pięknej słonecznej pogodzie w turnieju rywalizowało łącznie osiemnaście par. Dwanaście par męskich i sześć kobiecych. Zawodniczki i zawodnicy rywalizowali w tzw. systemie brazylijskim – do dwóch przegranych pojedynków. Najlepszą w grupie kobiet została para Piórkowska Mariola i Kobylańska Magda z Kętrzyna, na drugim miejscu uplasowała się para Lubawska Agata i Bajorek Magda z Mrągowa, a trzecie miejsce przypadło parze Sosińska Karmen i Zielińska Dorota również zawodniczki z Mrągowa. W klasyfikacji mężczyzn na trzecim miejscu uplasowali się Deptała Tomasz i Glinka Paweł para zawodników z Mrągowa i Kętrzyna, drugie miejsce padło łupem pary Gajewski Piotr i Sobczak Piotr para z Kętrzyna, a zwycięzcami turnieju zostali również zawodnicy z Kętrzyna w składzie: Lis Kamil i Urban Jarek. Nagrody i dyplomy wręczone zawodnikom, zostały ufundowane przez organizatorów tego turnieju. Już dziś zapraszamy na kolejne turnieje i rozgrywki organizowane przez firmę RESPORT Mazury we współpracy z portalem internetowym SPORTOWE Mrągowo. Będą to między innymi eliminacje turnieju plażowej piki siatkowej ROSETEXCP Mazury 2010, Turniej UKS OMEGA, Mrągowskie Turnieje Plażowej siatkówki. Pierwsza edycja turnieju ROSETEXCP Mazury 2010 zaplanowana została na 10 lipca w Mikołajkach a druga na 11 lipca w Rynie.Więcej na temat turniejów na www.rosetexcup.pl