Sukcesem kolarzy z Zespołu Szkół Nr 4 w Mrągowie zakończyły się Mistrzostwa Województwa Warmińsko – Mazurskiego w kolarstwie górskim, które odbyły się w Raszągu koło Biskupca. Cztery drużyny chłopców pod kierunkiem nauczyciela wychowania fizycznego Marka Rogińskiego rywalizowały o tytuł najlepszych kolarzy ze szkół podstawowych i gimnazjalnych naszego województwa. W klasyfikacji zespołowej szkół podstawowych drużyna w składzie Michał Nalepa, Skopnik Błażej, Michalski Damian, Rajch Bartłomiej i Purgacz Karol zdobyła brązowy medal. Na czwartym miejscu została sklasyfikowana druga drużyna Zespołu Szkół Nr 4 w składzie Długokęcki Miłosz, Kersz Mateusz, Zapert Michal i Jaśniewicz Robert. W klasyfikacji szkół gimnazjalnych złoto i srebro do Mrągowa przywiozły pierwsza i druga drużyna Zespołu Szkół Nr 4 , które w tej kategorii wiekowej nie dała żadnych szans rywalom. Drużynowymi mistrzami województwa zostali Madrak Tomasz, Madrak Paweł, Gniady Piotr, Kowalczyk Krystian i Haczykowski Michał. Srebro zdobyli Grudek Karol, Arek Daniel, Godziuk Grzegorz, ?arnoch Wojciech i Parda Paweł. Indywidualnie srebrny medal zdobył Tomasz Madrak, czwarty był Krystian Kowalczyk, szósty Michał Haczykowski. O dużym pechu może mówić Paweł Madrak, który w wyścigu kolarzy szkół gimnazjalnych prowadząc z dużą przewagą nad rywalami "zerwał łańcuch" i musiał w boksie technicznym zmieniać rower ostatecznie był piąty. Wojtek Szałacowski w Mławie startują w wyścigu z cyklu Puchar Polski w kat. dzieci odniósł kolejne zwycięstwo nie dając żadnych szans rywalom. Przed tym zawodnikiem kolejna edycja w Gdańsku i finał zawodów 4 września w Kielcach na którym wystartuje 21 kolarzy naszego miasta. Już 05(sobota) czerwca na Górze Czterech Wiatrów w Mrągowie będzie można zobaczyć najlepszych zawodników województwa rywalizujących o tytuł mistrzów w kat. ?ak i młodzik. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w zawodach, zapisy od godziny 9.30 w Biurze Zawodów G4W w Mrągowie.