Dziś (27 stycznia), dotychczasowy Komendant KPP w Mrągowie, został mianowany na stanowisko Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie.

Inspektor Tomasz Klimek, kierował Komendą w Mrągowie od 2010 roku. Uroczystość powołania na stanowisko Komendanta warmińsko-mazurskiej policji odbyła się w samo południe, w siedzibie Komendy Wojewódzkiej w Olsztynie.
Panu Komendantowi, w sprawowaniu tak ważnej i odpowiedzialnej funkcji życzymy dużo sił i wytrwałości oraz sukcesów w realizacji zadań na rzecz bezpieczeństwa w naszym regionie.
- Opublikowano: środa, 27, styczeń 2016 12:46
- Autor: Administrator
BIP






