Dziś (27 stycznia),  dotychczasowy Komendant KPP w Mrągowie, został mianowany na stanowisko Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie.

Inspektor Tomasz Klimek, kierował Komendą w Mrągowie od 2010 roku. Uroczystość powołania na stanowisko Komendanta warmińsko-mazurskiej policji odbyła się w samo południe, w siedzibie Komendy Wojewódzkiej w Olsztynie.

Panu Komendantowi, w sprawowaniu tak ważnej i odpowiedzialnej funkcji życzymy dużo sił i wytrwałości oraz sukcesów  w realizacji zadań na rzecz bezpieczeństwa  w naszym regionie.