Za nami fantastyczne zawody wędkarskie, które ostatecznie obaliły lokalny mit! Wielu myślało, że w mrągowskim jeziorku Magistrackim nie ma ryb, ale nasi młodzi zawodnicy udowodnili, że jest ich tam całkiem sporo, a brania były wyjątkowo udane!
W pierwszej edycji zawodów Junior Cup wzięło udział aż 25 młodych wędkarzy. Było mnóstwo śmiechu, zdrowej rywalizacji i wspaniałej, wędkarskiej energii.
Ogromne gratulacje kierujemy do zdobywców pierwszych miejsc, którymi zostali:
- Aureliusz Krysiak
- Marcel Dawid
Puchary oraz nagrody dla naszych młodych mistrzów wręczył osobiście Kamil Turowski - zastępca burmistrza Mrągowa. Gratulujemy wszystkim uczestnikom zapału i pięknych wyników!
Video i foto: Paweł Krasowski
- Opublikowano: poniedziałek, 22, czerwiec 2026 09:47
- Autor: Paweł Krasowski
BIP






