Akcja charytatywna Razem z Michałkiem
Data:
2024-04-14
Godzina:
15:00:00
Kategoria:
społeczne
Wstęp:
Wstęp wolny
Miejsce wydarzenia:
Miasteczko Westernowe Mrongoville
Organizator:
Wielu

Razem z Michałkiem Waszewskim, 5-letnim mrągowianinem zapraszamy na niezwykłą akcję charytatywną! W niedzielę 14 kwietnia 2024 r. o godz. 15:00 na Miasteczku Westernowym Mrongoville odbędzie się zbiórka pieniędzy na wykonanie badania WES.

Podczas całego wydarzenia będziecie mogli skorzystać z przejażdżki quadem oraz buggy. To doskonała okazja, aby poczuć dreszczyk emocji i adrenaliny.

Oprócz tego organizatorzy przygotowali wiele atrakcji od dzieci i dla dzieci takich jak występy podczas, których przedszkolaki z przedszkola Bajka oraz dzieci z Kętrzyna z SP nr 1 i ze Szkoły Społecznej STO w Mikołajkach zaprezentują swoje talenty wokalne, a Mrągowski Dom Kultury zaprezentuje swoich niesamowitych tancerzy.

Dodatkowe atrakcje: malowania buzi, warkoczyki, malowanie na folii, skoki w workach, przeciąganie liny oraz pokaz indiański przez Szarego Wilka.

Dla miłośników zwierząt atrakcją będą kucyki, możliwość przejażdżki oraz mała wystawa szczeniąt rasowych psów buldogów francuskich.

Towarzyszyć tej akcji będzie "Niedzielna kawa dla zmotoryzowanych". Bez względu czy kochasz zabytkową czy nowoczesną technologię to będzie idealna okazja, aby spotkać się i podzielić swoją pasją.

Na zakończenie tego wyjątkowego dnia zapraszamy Was na niezapomniany koncert gwiazdy muzyki disco polo Ben Vito.

To będzie niezapomniane wydarzenie, pełne radości, zabawy i dobrej energii, ale przede wszystkim wspólnej pomocy.

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu, abyśmy mogli dotrzeć do jak największej liczby osób i razem zmienić losy Michałka!

Opublikowano: 2024-03-27 09:04:33
Autor: Beata Gida, Ref. Promocji i Rozwoju